Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ültem a buszon és a sofőr és...

Ültem a buszon és a sofőr és a másik sofőr összevesztek ez mennyire gyakori eset?

Figyelt kérdés
És majdnem neki ment amin ültem az a busz a másiknak.

2021. febr. 22. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem gyakori, hogy egy buszt egyszerre két sofőr vezet.
2021. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy értetem, egymás mellett volt 2 busz és egymásnak kiabáltak ki. Tanulj meg értelmezni
2021. febr. 22. 13:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Van ez így.
2021. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jovan menj máshova látszik unatkozol kicsim
2021. febr. 22. 13:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Előfordul ilyen. Vagy milyen választ vársz erre?

Azért mert buszsofőrök mindketten, még ugyanolyan emberek, és köztük is ugyanúgy adódhat nézeteltérés.

Én anno sokat buszoztam, bár nem sokszor, de előfordult (néha komolyabb) nézeteltérés a sofőrök között.

2021. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Tanulj meg írni.
2021. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó már 2 osztályban megtanultam.
2021. febr. 22. 13:36
 8/10 A kérdező kommentje:
13:31 köszi a választ. Akkor te is átélted már ezt a borzalmas helyzetet.
2021. febr. 22. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Igen, volt ilyen párszor. Kellemetlen, főleg ha az egyik sofőr kevésbé tud uralkodni magán. Nekünk is volt anno egy ilyen - idősebb - sofőrünk, aki képes volt negyed órán keresztül üvölteni miután összekülönbözött egy másik sofőrrel vagy épp egy utassal.

Néha úgy vezetett egy-egy ilyen eset után, hogy azon gondolkodtunk, hogy mikor rakja be a buszt az egyik árokba.

Nem volt vicces, de sajnos sok mindent nem tudtunk vele kezdeni.

Aztán egy idő után - gondolom a panaszok miatt - eltűnt arról a járatról.

2021. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előfordul, munkahelyi dolgok, meg a stressz ugye. Csak utána gyomorideggel ülsz a buszon, hogy így vezet a sofőr (tudom, hogy semmit nem befolyásol, hogy előtte veszekedett, de mégis). Egyszer egy nagy turistabuszos kiránduláson 2 váltósofőr volt a buszon, pihenésnél ott is szemtanúja voltam, mikor a 2 sofőr összebalhézott, az egyik a vizes palackot csapdosta már. Aztán teljes béke volt.
2021. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!