Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem adtam elsőbbséget, aki...

Nem adtam elsőbbséget, aki jött a felsőbbrendű úton annak satufékeznie kellett kb. Most nagyon szarul érzem magam. Lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
Minden nap arra megyek nem tudom mi történt velem, elkalandoztak a gondolataim. Extra szar reggelem volt, és késésben voltunk. Tudom nem mentség, de most nagyon hülyén érzem magam.
2021. febr. 18. 09:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Történt koccanás, sérülés vagy nem történt? Csak ez számít.
2021. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%

Velem ugyanilyen szituáció történt a nyáron, csak sokkal durvább volt. Erős forgalom volt, délután 4 óra, a hőmérséklet 37 Celsius fok körül mozgott. Folyt rólam a víz, feszült voltam, alig vártam, hogy hazaérjek. A lényeg, hogy álltam a kereszteződésbe, néztem jobbra, néztem balra, csak éppen előre nem néztem és akkor kezdtem meg a kifordulást amikor előttem haladt egy személygépkocsi. A sofőrje megrántotta jobbra a kormányt, majd ellenkormányzással egy félkör ívet rajzolt az útra és konkrétan megfordult. A poén az volt, hogy a rendőrség épülete mellett történt az egész :D Szerencsére baleset nem lett, sünök nem látták és a vétlent se érdekelte igazán az eset. Örült ő is, hogy megúszta.

Szóval látod, mással is előfordul ez, nem csak veled.

2021. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Elém is kijöttek tegnap. Fékeztem, nem lett baj. Az illető szinte azonnal félreállt (nyilván azért nem figyelt, mert a parkolási lehetőséget kereste), és integetett a tenyerével, hogy bocsi.

Én meg visszaintettem, hogy jóvanna, hát mit lehet tenni. Láttam rajta, hogy tényleg zavarja a dolog.

2021. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!