Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem adtam elsőbbséget, aki...

Nem adtam elsőbbséget, aki jött a felsőbbrendű úton annak satufékeznie kellett kb. Most nagyon szarul érzem magam. Lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
Minden nap arra megyek nem tudom mi történt velem, elkalandoztak a gondolataim. Extra szar reggelem volt, és késésben voltunk. Tudom nem mentség, de most nagyon hülyén érzem magam.
2021. febr. 18. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Szinte biztos, hogy nem lesz belőle bajod. Max ő jelenthetne fel, de tudod kinek van ennyire sok szabadideje meg energiája, hogy egy ilyenért bárkit feljelentsen... Gondolom ő is látta, hogy véletlen volt. Megesik az ilyen sajnos. Tanultál belőle (különben nem éreznéd szarul magad) és mindenki halad tovább az életével :)
2021. febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Szerintem nem lesz belőle semmi bajod, egy kicsit szép tőled hogy roszul érzed magad biztos érzelmes ember vagy!

Most már figyelj oda egy kicsit jobban és ne vegye el semmi a figyelmed mert lehetett volna nagyobb baj is belőle.

Kívánok neked baleset mentes utakat és szép napot

2021. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bajod nem lesz, de tanulj belőle.

Ha elkalandozol a volánnál, akkor magadat és másokat is is veszélybe sodorsz.

2021. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Így tanul az ember. Szerencsére nem lett baj, legközelebb tuti jobban figyelsz majd.
2021. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy jobban fogok figyelni ez után.
2021. febr. 18. 10:14
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Dobj fel egy Fb bejegyzést, hogy itt és itt ez és ez történt, nagyon sajnálod kb mint ahogy nekünk is leírtad. Meghívod egy sörre ha olvassa az illető.
2021. febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz, a lelkiismereteddel is hamar helyre teszed a kérdést, mikor hasonló helyzetben te sem fogsz haragudni arra, aki véletlen kijött eléd, de kár nélkül megúsztátok.
2021. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Két napja volt velem is hasonló, két sávban kanyarodtunk, a kanyar közben a mellettem lévő bevágott elém.
2021. febr. 18. 11:08
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ma 3 ilyet láttam.

Opcionális duda után mindenki ment tovább.

Amíg legalább egyvalaki figyel, addig nincs baj.

2021. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ennyire nem akadok fent.
2021. febr. 18. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!