Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hány év börtönt lehet kapni...

Hány év börtönt lehet kapni ha kiskorú (17) okoz halálos közlekedési balesetet amiben legalább 2-en meghalnak és többen megsérülnek?

Figyelt kérdés
És a sofőr nem fogyasztott alkoholt,se drogot.
2010. aug. 15. 12:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Vagy akár gondatlanságból elkövetett emberülésnek is mondhatnák...

Elvégre kikapcsolta a kipörgésgátlót,ezzel is hozzájárulva a balesethez...

Kár,hogy azt nem veszik figyelembe,hogy megbánta.

(mert szerintem teljesen látszik rajta hogy nem bánta meg,még annyit sem tudott mondani hogy bocsánat...csak egy szar levelet írt a szülőknek.....)

2010. aug. 15. 20:17
 12/16 anonim ***** válasza:
azzal h megbánta sztem egyáltalán nincs elintézve, mert attol még nem lessz jobb a szülöknek... de akkor is egy friss jogsis 17 évesnek nem adnék oda ilyen nagy teljesitményű autot! én am 20 éves vok 2 és fél éves jogsival, de én nem vagánykodom, a mai friss jogsisoknak az a lényeg h megmutassák h hogy tudják nyomni a gázt, de mikor meg kellene állni akkor van baj.....
2010. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Persze,hogy nincs elintézve, már soha nem tudja jóvá tenni.

De ha bocsánatot kérne és elmondaná hogy mennyire bánja akkor segíthetne egy nagyon kicsit.

De én még mindig nem tudom elhinni,hogy lehetett ennyire hülye, mit gondolt magáról az a szerencsétlen?!

Nekem még se autóm se jogsim,de biztos nem 200-al fogok menni és teszem magam apám kocsijával.

Ennek a sz@rházinak max egy kis polski járt volna nem egy bmw...(vagy egy moped autó,de még az sem, ennek jogosítvány sem járna)

2010. aug. 15. 21:54
 14/16 anonim ***** válasza:
Hála isetnnek ilyenkor az erkölcsi bizonyítvány ugrott. Szóval abból a gyerekből semmi nem lesz. Bár ha apuci tényleg olyan befolyásos volt. Sajnos nem hallottam erről az esetről.
2010. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Elvileg 1-3 évig történő szabadságvesztés, a 2 év, az nem is kevés, persze egyetlen ember életéért semmiség.
2010. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát nem eleget az ilyen sofőr kötelet érdemel
2010. szept. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!