Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hány év börtönt lehet kapni...

Hány év börtönt lehet kapni ha kiskorú (17) okoz halálos közlekedési balesetet amiben legalább 2-en meghalnak és többen megsérülnek?

Figyelt kérdés
És a sofőr nem fogyasztott alkoholt,se drogot.
2010. aug. 15. 12:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És csak is egyedül a sofőr hibájából történik a baleset, nem az autó és nem más autós miatt.
2010. aug. 15. 12:31
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Fuss, menekülj, vissza se nézz.
2010. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
kiskorúak börtöne aztán lehet menni a kóterba. aztán ha olyat szarik mint a vímesdoboz, elgondolkozik hogyan kéne vezetni.
2010. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
17 éves nem kiskorú hanem fiatalkorú és komoly büntetés vár rá.
2010. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
megvárják még 18 leszel. addig elhalasszák a tárgyalást. onnan már felnőtt vagy
2010. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát egy ilyen után azt kívánnám neki, hogy életfogytig és mindennap járjon neki a kiadós anális szex! HA ilyenekben gondolkodsz lehetőleg daráld le a jogsid majd égesd el és ha kocsit ltász fuss el messzire.
2010. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ugyan,nem rólam van szó!

Ha ilyen történne velem öngyilkos lennék.Csak előtte leülném a büntetést.

Ez már egy megtörtént eset.

(Szentendre,2008.08.11)

2010. aug. 15. 14:01
 8/16 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! ezt az miatt kérded amit annak a politikusnak a fia okozott (nem jut eszembe a neve :() ??? amiben az Adri meg a Barna (Isten nyugasztalja +) haltak meg? és annak a sz@rházinak friss jogsihoz egy nagyteljesitményű BMW kelett??? :@
2010. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen részben emiatt is.

Azt olvastam 2 év letöltendőt kapott, de szerintem ez nem korrekt.

Ezért tettem fel a kérdést,hátha valaki megtudja mondani mennyi jár egy ilyenért mert szerintem ez nagyon kevés,biztos lefizették a bírót..De lehet tévedek, lehet hogy ennyi jár egy ilyenért,nem tudom.

2010. aug. 15. 16:13
 10/16 anonim ***** válasza:
tudod azért ilyen enyhe itéletet hoznak ilyenkor, mert ez nem gyilkosságnak minősül hiába megöltél egy vagy akárhány embert hanem "halálos kimenetelű közuti baleset okozása" pedig a lényeg ugyanaz sztem, mert ha belegondolsz itt is ember életröl van szo akárcsak egy gyilkosságnál és az teljesen mindegy h szándékos vagy nem...
2010. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!