Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az amazonos rendelésem jelenle...

Az amazonos rendelésem jelenleg Angliában jár és az a kérdésem hogy a repülő járatok törlése csomagokra vonatkozik e?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Mert mivel hoznák be ha törlik a járatokat.
2020. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Egyetlen mondatot olvastam erről, megkerestem neked, ha már nálad nem működik sem a google, sem a koronahirus.gov.hu:

"A kormány arról is döntött, hogy hétfő éjféltől, azaz december 22-én 0 órától megtiltja az Egyesült Királyságból érkező személyforgalmú repülőgépek leszállását, beleértve az üzleti célú magánrepülőgépekét is. Az áruforgalom zavartalanul folyik "

2020. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Nagy-Britanniából amúgyis földi úton jön, szinte biztos nem légi úton.
2020. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Kretén világban élünk na.
2020. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

A személyforgalmat bonyolító járatok meglehetősen nagy mennyiségű árut is szállítanak és utasok nélkül bizony többségük nem indul útnak, hiszen a cargo tarifákat úgy határozzák meg, hogy feltételeznek bevételt az utasszállításból is ilyen esetben.


De tény, hogy sok árucikk inkább szárazföldön utazik (nyilván a csatornán átkelést leszámítva).

2020. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!