Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A handsfree nem használata...

A handsfree nem használata miért divat?

Figyelt kérdés
2007. dec. 17. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk használom, de meg tudom érteni, aki nem. A vezetékes összegubancolódik a kocsiban, és mindig be kell dugni beszálláskor. Ha elfelejtem, vezetés közben, csörgő telefon mellett még nehezebb összedugni. A bt lemerül, ha a kocsiban hagyom, és folyton tölteni kell, valamint el tud keveredni. Egyelőre olyan a technológia, hogy kényelmesebb kézben tartott telefonnal beszélni, mint bármi mást használni. Mellesleg a közlekésbiztonságot sem az veszélyezteti, hogy én kézben tartom a telefonomat, vagy 70 helyett 80-nal megyek, hanem a sok mazsola.
2008. jan. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az autóban telefonálásra is igaz, hogy: "ALKOTÓI, NE ELSZENVEDŐI LEGYÜNK KÖRÜLMÉNYEINKNEK". Tehát: ha úgy döntök, akkor a kocsiban kikapcsolom a telefont, vagy némítom, és megérkezés után visszahívom a nem fogadottakat. Ha pedig fontos hívást várok, akkor nem derogál bedugni a dzsémszbond szettet és felcsíptetni.

Hogy válaszoljak a kérdésre is :-) ugyanazért, amiért a nemindexelés, a slisszolás, a pofátlankodás stb stb: öntörvényű nagyképű kihaénnem magyar mentalitás miatt.

2008. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!