Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miert van az hogy elméletben...

Miert van az hogy elméletben tudom az elsőbbség adási szabályokat (pl.egy útkereszteződésben) a gyakorlatban meg leblokkolok?

Figyelt kérdés
Kezdek egyre jobban elkeseredni..hiaba a sok video a sok magyarázása az oktatómnak valahogy nem akar berögzülni.Pedig gondolatban tudom de amikor odaérünk és el kell tudni dönteni akkor meg nem megy.Fog ez valaha javulni egyáltalán? Mit javasoltok mit tegyek hogy jobban menjen?
2020. szept. 10. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy esetleg félős típus? Szerintem csak gyakorlás kérdése, és idővel menni fog.
2020. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Mert valójában nem érted a szabályokat, csak bemagoltad a tesztkérdések alapján a tipikus helyzeteket
2020. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Figy ha van stop vagy elsobsegadas tabla, akkor a keresztezo forgalomnak mindig elsobbsege van.. ez a resz letudva. Aztan mar csak a veled szemben levot kell figyelni, kanyarodasi szabalyokat figyelembe veve. Vagy hol akadsz meg konkretan?
2020. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem félek inkább bizonytalan vagyok még.Szituacios kvizeket helyesen toltom ki es nem a teszt kerdesek alapjan csinalom mert ez egy teljesen mas "játék".Sajnos nemtudom leirni pontosan tudom hogy ahol ott a macisajt meg ott a stop tabla ott biztos hogy nem en vagyok az elso.Leginkabb a lampas keresztezodesek nem mennek.
2020. szept. 10. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A lámpásban mi nem megy? Piros - állj, zöld - menj, sárga -állj meg ha tudsz, pirossárga - készülj az indulásra
2020. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt figyeld hogy telizöld vagy nyilas a lampa
2020. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!