Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha nekem jön mièrt èn vagyok...

Ha nekem jön mièrt èn vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Kövi szitu:

lámpa előtt sávváltás. távolság van, sebessè jó. index megvan, bemegyek a lámpa előtt.nekem az a sáv kellett. bementem vált a lámpa. elhatároztam megállok, mivel nem fèrtem volna be. pici fèk a mögöttem lèvőnek jelezvèn hogy mi a szándèk. picit várok, intenzìvebb, de hogy ne jöjjön belèm kiengedem egy picit, ezèrt vonal mögè kerülök de a zebra előtt vagyok 3 m rel. a mögöttem lèvő padlófèkkel a vonal előtt állt meg, ès majdnem belèmjön. kiszál ès elkezdi mondani hogy èn lettem volna a hibás.... èn közöltem vele hogy amig nem padlófèkezve állok meg előtte addig csendbe lehet maradni, ès szerencsèje hogy kiengettem az autót a lámpánál....

most akkor mit hibáztam, elvègre ha èn nem èrtem volna àt ès nem is èrtem át, akkor neki amúgy is meg kellett volna álnia a vonal előtt... tanács vèlemèny mit hogy kellett volna csinálni?


2020. júl. 26. 21:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

Könyörgöm, képzeld magad a másik helyébe: Megy előtte egy autó, sárgára vált a lámpa, a fószer erre nyom egy hangyaf. féket, amivel biztosan nem áll meg a lámpa előtt. Honnan a frászból kellene ebből arra következtetnie, hogy te meg akarsz állni a lámpa előtt, ha egyszer érződik, hogy akkor, azzal a fékerővel nem állsz meg a kereszteződés előtt? Inkább nézhető bizonytalan reflexfékezésnek, amit a kezdők szoktak csinálni, amikor nem tudják, hogy fékezzenek-e vagy gázt adjanak lámpaváltáskor.


Az meg, hogy utána beleálltál a fékbe, mégsem tudtál megállni a vonal előtt és még neked állt feljebb... Ember, miről beszélünk? Itt egyedül te hibáztál. => Tanulság, legközelebb, ha meg akarsz állni, akkor állj meg!

2020. júl. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%

Egyik nap csorgok szépen 65-tel a kétsávos főúton, zöld a lámpa, nyugi van, béke van.

Egyszer csak a másik sávból be akar jönni elém egy fószer, indexel ahogy kell, van helye, hagyom hadd menjen. Lámpa még mindig zöld.

Hoppá, besárgult. Nem baj, még átérünk. Vagy nem? Fékez.

Na akkor én is fékezek. De nem fékez, nem lassul. Akkor gáz. Gáz, gáz, gáz, gáz, gáz! Vagy fékez? Ez szopat. Villogtatja a féklámpát de nem lassít. Mi az anyját akar? MI A HÚHA ANYJÁT CSINÁL?! HÜLYE EZ?!

Bakker, az utolsó öt méteren akkorát fékez, hogy félig becsúszik a kereszteződésbe, én meg majdnem belé. Hát mi ez, valami frissjogsis tanuló? Akkor miért nem aggat magára tébetűt? Tartanék hatszáz méter távolságot a rend kedvéért.

De ez csak szopatni akart! Fékez de nem lassít, aztán megindul, vagy mégsem? Idiótákkal van tele a világ.

Ha valaki ennyire bizonytalan, az ne vezessen. Döntse el, át akar-e menni vagy nem, ha nem akkor fékezzen, ha igen akkor ne fékezzen. Ez meg itt pislogott a féklámpájával. Aztán meg csodálkozik hogy elküldöm a csipába.

2020. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez a másik autóból úgy nézett ki, hogy érezte, hogy pont átér a sárgán, erre valaki bejött elé, megvillantotta a féklámpáját. Hősünk fejében ekkor a "B*zmeg szopatás helyett nyomd már meg egy kicsit a gázt inkább, hogy pont átférjünk." mondat fogalmazódott meg. Villan a sárga, az előtte lévő akkorát fékez, hogy átcsúszik a vonalon, vége a történetnek.
2020. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!