Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha a tanulóvezető nem tud...

Ha a tanulóvezető nem tud vezetni miért nem mennek még vissza a rutinpályára?

Figyelt kérdés

Én 3 hete vagyok tanulóvezető. Így beszélhetek róla. "rólunk".

Az oktatóm 2 kör után kivitt a forgalomba, mert "megy ez nekem". Igaza volt, azelőtt vezettem szinte 12 éves korom óta földúton, erdőben. uazt, gazt nissant mindent.


De az a tanuló, aki ha pirosra vált a lámpa és 150 méterrel előtte satuféket nyom még nem áll készen a közúti forgalomra. Én is találkoztam egyel. Ott volt az oktatóm is mellettem. Megyünk, mendegélünk 90 a seb. korlát. megy 60-al. Teljesen rendbe van. Aztán cska úgy a semmitől hatalmas satufék. Nekem jók a reflexeim én fékeztem, de az oktató egy rövidet dudált, mert ez azért veszélyes.


Aztán. tanultuk az előzést. Megnézem h,ogy valaki megkezdte-e az előzést. Nem, jóvan akkor index balra, ki a szembesávba, nagygáz, gyorsulunk. Mit csinál az előttem lévő tanulóvezető? izomból balra tépi a kormányt, az oktatóm kisebb szívbajt kapott, alig tudta helyettem elkerültni a balesetet. Kiderült, hogy csak a járdán volt két mber akiktől megijedt a másik tanuló.


Na nemá. Ha nem emgy valami még gyakorolni kell! Ez rohadtul veszélyes!


2020. júl. 10. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Forgalmai szituációkat csak forgalomban lehet megismerni. A rutinpálya a gép kezelésének elsajátítására való.
2020. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Hol vezessen, ha nem forgalomban? Tanpálya erre nem alkalmas.
2020. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem kérdés, hanem önsz**ás, hogy te mekkora gizda vagy (amúgy nem vagy az, inkább szánalmas).
2020. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az egyenes út ami kb 4km hosszú azon mióta van forgalmi szituáció? Mintha te a konyhába menet a nappaliközepén csak úgy a semmitől megtorpannál.

Ez nagoyn is jármű kezeléshez tartozik. pedálok ismerete pl.

2020. júl. 10. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!