Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hány órával mentetek forgalmi...

Hány órával mentetek forgalmi vizsgara?

Figyelt kérdés
Nekem most lett meg a 29 oram, de meg nincs is idopontom.. oktatom azt mondja jól megy, de meg nem értünk végig az utvonalakkal
2020. jún. 3. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első vizsgám 40 órával volt, a második, amin át is mentem 45-tel.
2020. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 QQRIQ20 ***** válasza:
41, ezután minden ment a vizsgán, 2 hibapontom lett.
2020. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En nullarol kezdtem 40 evesen es 52 oraval.. szegyen nem szegyen nekem ennyi kellett h "beerjek" Amugy elsore ment minden.
2020. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
30. után mentem, elsőre meglett minden
2020. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

38.

2x buktam, így végülis 44 órával lett meg.

2020. jún. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33 óra, és elsőre ment.
2020. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem már, mert 11 éve vizsgáztam forgalomból (még külön volt rutinom is). Forgalomból egyszer buktam, 6 pótórát vettem és akkor átmentem. Azt tudom, hogy első forgalmi vizsgára nem vettem pótórákat. Illetve rutinból is buktam egyszer. Meg KRESZ-ből is. Összességében 5 hónap alatt meglett a jogosítvány, március közepén kezdtem a KRESZ órákat és augusztus 10.-én tettem sikeres forgalmi vizsgát.


Nekem az oktatóm előre gondolkodott mindig, az első vizsgaidőpontjaim hamar meglettek és hozzá igazítottuk az óráimat. Ráadásul úgy szervezte ezt meg, hogy még el is ment nyaralni, plusz másodállásban tolta a tanulóvezető oktatást.


Tök jó fej volt, néha ha a városban gyalogosan járok, és zebránál állok, van, hogy találkozunk, éppen oktat, jobbra kis ívben fognak kanyarodni így állnak ők is, lehúzza az ablakot és mindig rám köszön. Mikor engem oktatott is mutogatta a járókelőket, ha látta a korábbi tanulóit és mesélt róluk, hogy ki ő, hogy ment neki a vezetés, milyen hibákat vétett, stb. Fizimiskára tisztára úgy néz ki mint Nikolas Sarkozy volt francia elnök. Mikor említettem neki, mondta, hogy tudja, de a diplomata rendszámot így sem tudja elintézni. :D

2020. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!