Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Pillanatnyi látászavarom...

Pillanatnyi látászavarom volt. Vissza kell adnom a jogsim?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra a bal szememmel homályosan láttam , aludtam egy 2 órát aztán jó lett. De hivatásos sofőr vagyok. Vérnyomás, cukor rendben, eddig egyszer volt ilyen amikor katócsöves monitorom volt és 20 órákat gépeztem, akkor 3 napig alig láttam mert megerőltettem a szemem. Szemüveges vagyok 4 éves korom óta 10 éve nem romlott a szemem csak a karcok miatt lett másik szemcsim.
2020. ápr. 30. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Ezt mindenképp érdemes megbeszélned egy szemész szakorvossal. Emlékezz Veronára, ott sem volt mindenki őszinte az egészségi állapotát illetően...
2020. máj. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez természetes, csak most nincs doki.


Egyébként még az összenőtt lábujjamat is megmutattam, hogy tudom e így nyomni a gázpedált, csak mosolygott, de én mindent elmondok, kérdezte, hogy van e valami ismert betegségem, mondtam fitymaszűkület, de monda, hogy az nemakadályoz a vezetésbe.

2020. máj. 1. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!