Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mert lett 30l a pillanatnyi...

Mert lett 30l a pillanatnyi fogyasztasom?

Figyelt kérdés
Vettem egy golf 4es 1.9 pd tdi autot, a biztonsag kedveert elkuldtem a szervizbe ( olajcsere, vezermuszij cserere) az eddigi fogyasztas alt 6-7 litert jelzett. Amikor elhoztam 14-30l irt. Mi lehet az oka?

2019. ápr. 9. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom a szervizben túráztatták, ami megdobta az átlag fogyasztást. Majd beáll, ha mész vele egy kicsit többet.
2019. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtato valasz :) megsem fordult a fejembeb
2019. ápr. 9. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A *pillanatnyi* fogyasztás az simán lehet ennyi, elég ha adsz egy kis gázt egy emelkedőn. Viszont az egyből vissza is megy, ha lelépsz róla.


Nem lehet, hogy az átlagfogyasztást nézted, amit esetleg lereseteltek a szerelők? Menj vele pár Km-t, vissza kell esnie, addig nem mérvadó amit kiír.

2019. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert abban a pillanatban annyi a fogyasztása, amennyit kiír. 30-40-50 liter teljesen normális és reális érték kigyorsításoknál.
2019. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!