Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Korona vírus alatt hogyan...

Korona vírus alatt hogyan utazhatok ki németországba úgy hogy nem vagyok bejelentve?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mihelyst kimennél (ha egyáltalán átengednek), karanténba leszel zárva.
2020. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért most akar boldog-boldogtalan utazni...?
2020. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, be se engednek.
2020. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
így van, zárva a határ...ha nincs papírod, hogy te ott laksz vagy ott dolgozol, akkor vissza leszel fordítva...
2020. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
Nem tudom mi van németországban hogy napok óta mindenki oda akar utazni,de ha nincs lakcimed ott vagy nem ott dolgozol,akkor be sem fognak engedni az orszagba
2020. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Ez pontosan így van, ha nincs bejelentett lakcímed/munkaügy kapcsán nem kötődsz az országhoz akkor szépen a képedbe nyomják, hogy fordulj vissza és pont nem fogják érdekelni, hogy mennyit utaztál odáig, illetve milyen egyéb magánügyeid vannak.


Én tudom, mert rendszeresen járok ki, pont most indulok kifelé 2 hét után ismét amint megittam a reggeli kávémat. Legutóbb egy románt küldtek vissza. Ott balhézott a határon, hogy több mint 1500 kilómétert utazott eddig és ő neki nagyon fontos magánügyei vannak. Csakhogy bejelentve nem volt így annyit mondtak neki a határon, hogy "wiedersehen".

Szóval hacsak nincs felesleges pénzed üzemanyagra és nincs kedved kocsikázni egy nagyot feleslegesen akkor nem ajánlom a megkísérlését.

2020. ápr. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De én másfél évig kint laktam a barátommal de gondolom akkor ez nem szamit mivel nem vagyok bejelentve
2020. ápr. 29. 12:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Német állampolgárság, német lakcím vagy igazolás arról, hogy Németországban dolgozol - ha ezek közül egyet sem tudsz felmutatni, akkor az abszolút nem érdekli őket, hogy Te kivel, mikor, hol voltál.


Szóval a válasz: amíg a határok zárva, addig sehogy.

2020. máj. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Most volt a hírekben hogy elég keveset adnak , kihasználják az embereket.

Biztos hogy oda akarsz menni?

Szerencsére én már itt elek régen, nem járok haza.

Szerintem kérnek munka bejárási okmányt.

2020. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!