Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Olyanokat kérdeznék akiknek a...

Olyanokat kérdeznék akiknek a vírus miatt félbeszakadt a jogsi. Van valakinek valami infója mikor indulhat újra?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 12. 23:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Sikerült a vírusnak a 20.óránál közbe szólni se vizsgázás se oktatás csak várakozás...

Amit igazából nem is nagyon értek egy oktató találkozik napi 5 emberrel ha 2 órákat vesznek.A vb napi 8 vizsgázás.Nem tudom miért lennének nagyobb veszélynek kitéve mint egy nagy gyár dolgozói ahol napi ezer fő dolgozik műszakonként váltásba találkozva másokkal..

2020. ápr. 12. 23:08
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Akkor indul újra amikor vége a karanténnak, és minden újra helyreáll.

Azt, hogy szerinted miért nem vállal az oktató órákat, mert szerinted semmivel sem van nagyobb veszélyben mint egy gyári dolgozó, nos szerencsére nem a te döntésed megszabni. Nem lehet és kész. Oktatóként én sem tartanék órákat. Mert nem csak abból áll, hogy vezetsz pár órát pár tanulóval, vagy vizsgázol a vizsgabiztossal. Nagyon sokan vezetnének, vizsgáznának, sokan irodában dolgoznak stb. Nagyon nagy a fertőzés veszélye ebben az esetben. Majd ha mindennek vége akkor újra indul a rendszer

2020. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát belőlem is a düh szól...Erre is gondoltam már de 1x kapnak el nagy a rizikó.Januárba kezdtem el az egészet 20.oraig eljutottam márciusig tök jól haladt... erre itt ez... senki nemtud semmit az ember kiesik a rutinból a pénz áll benne és kitudja mennyi plusz óra kellhet majd ez miatt..
2020. ápr. 12. 23:46
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Ne hallgass a másodikra. Az, hogy ő annyira ostoba, hogy jogsi nélkül vezet, te ne legyél. Ha elkapnak, akkor cseszheted a kreszt, a 20 órádat ami eddig megvolt. Jó darabig nem lesz lehetőséged kogsit letenni. Én szívem szerint az olyanoknak mint a második válaszadónak sosem adnék jogsit ha elkapnám.

Sajnos az ilyenek hiszik azt, hogy már profik, és ők is okozzák a balesetet. Legyél türelemmel. Szerintem még pár hét és minden újra helyre áll.

2020. ápr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a busz jogsi maradt félbe meg a megélhetésem került ciki helyzetbe. Összes pénzem kifizettem rá az előtt a hét előtt mielőtt felfüggesztették volna a vizsgákat. Rutin vizsgánál lett a stop, de az mindegy.. kamionozni sem mehetek mert mindenkit rúgnak ki. Szóval nekem rosszabb.
2020. ápr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

A kettes válaszoló nagyon biztos abban, hogy nem lesz balesete jogsi nélkül, érvénytelen kötelező biztosítással.

Nem az oktatók, vizsgabiztosok döntése volt, hogy nem dolgoznak, központilag lett letiltva, a kijárási korlátozás önmagában elég indok, miért szünetel az oktatás.

2020. ápr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5.Semmi képpen nem fogok jogsi nélkül gyakorolgatni nagy a rizikó ram nézve is ideig nem mehetnék illetve másokra.


6.

Az se semmi ez a helyzet sok embert küld küldött a padlóra nagy kitartást neked.Nem akarok bele menni kinek nagyobb a problémája.Akit a vírus érint akármennyire is már jó nemlehet.engem ennyiből.es nagyon bosszant...

2020. ápr. 13. 00:02
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

#5 Honnan veszed, hogy azt hiszem magamról, hogy profi vagyok?

A forgalmi órák adtak egy alap rutint amelyet ilyen helyzetben bizony érdemes szinten tartani. Ebbe beletartozik az is, hogy megpróbálsz úgy vezetni, ahogy az oktatód mellett vezetnél. Sebességkorlátokra figyelsz, STOP táblánál megállsz szigorúan, tükörhasználatra, holttérre figyelsz. Ez által megtartod az alap rutinod. Rendőr meg csak úgy nem fog megállítani, max ha feltűnő módon bénázol. Ezért kell kihalt úton vezetni. Sokat ér az, ha ott a váltó a kezed alatt, meg a pedál+ kormány.



De ha félsz, hogy elkapnak kérdező akkor vegyél egy kormányt pedállal illetve váltóval, szerezz be egy autós játékot és már csak ezzel is megtarthatod az alap rutinod. Lényeg, hogy legyen kuplung pedál is és teljesen hasonlítson a valóságra. Kuplung felenged, gurul, 1-es. Gáz, kuplung, 2 és így tovább.

2020. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Én se ajánlom, hogy jogsi nélkül vezess, de csak amiatt, hogyha elkapnak, akkor jó ideig nem folytathatod a tanfolyamot, és elölről kell kezdeni. Amúgy nincs bajom azzal, aki jogsi nélkül vezet, az oktatóval eltöltött idő csak a vizsgára készít fel, ami jó pár dologban különbözik a valóságtól, utána úgyis egyedül kell rájönni mindenre. Sok ember amúgy jobban vezet mindenféle oktatás nélkül, mint páran jogsival. Szerintem ilyen elindulás-megállásokat se érdemes gyakorolni a kertben, mert minden autó más, ilyen kontrollerekkel meg pláne nem, köze nincs a valósághoz, ami elég realisztikus, az meg több százezer Ft. Lehet, hogy kicsit kijössz a rutinból, de hamar vissza lehet rázódni. Én az első vezetési órámon indítottam be először autót, októberben kezdtem, februárban volt az első vizsga, a második meg márciusban.
2020. ápr. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

ma 00:11

Honnan veszem? Mert ostoba vagy, onnan. Mert jogsi nélkül vezetsz, és bíztasz másokat is.

Az ilyenek okozzák a legtöbb balesetet. Komolyan remélem elkapnak, és egy életre megvonják a jogsit tőled.

Szánalmas az aki nem képes türelmes lenni, és másokat is veszélyeztet, mert okosnak hiszi magát.

2020. ápr. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!