Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Olyanokat kérdeznék akiknek a...

Olyanokat kérdeznék akiknek a vírus miatt félbeszakadt a jogsi. Van valakinek valami infója mikor indulhat újra?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 12. 23:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez a kihalt úton vezetgetés több okból sem ajánlott:

- Ha elkapnak, pénzbírság, eltiltás

- Ha balesetet okozol a biztosító nem fog fizetni. Persze tudom, te ügyes vagy és nem fogsz balesetet okozni. (Mindenki ezt gondolja)

- Közlekedés szempontjából azért nem jó, mert simán lehet, hogy az úticélodat nem lehet "kihalt" úton megközelíteni.

- Gyakorlás szempontjából meg azért nem jó, mert szinte semmi tapasztalatot nem szerzel. A vizsgán a bonyolultabb forgalmi szituk szoktak bukást okozni, amiket így szándékosan elkerülsz. A technikai kezelésbe 1-2 óra alatt vissza lehet rázódni.

2020. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha januárban kezdted mit panaszkodsz, örülj, hogy 20 órát levezethettél. Sokunknak a koronavírus miatti csúszás következtében jár majd le a kreszünk, és jelenleg ötletünk sincs, hogy lesz-e hosszabbítás.

P.S Én 2019-ben összesen tudtam 40 órát vezetni, többre nem volt alkalom.

2020. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!