Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek egyszerűen nem megy az autóvezetés?

Figyelt kérdés
Vagy ez is olyan dolog mint pl.: a biciklizés, van, akinek hamarabb, van akinek később sikerül elsajátítania és soha nem is fogja már elfelejteni, hogy hogy kell?
2020. ápr. 24. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Létezik.
2020. ápr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Van de azért 99,9% vezet ahogy látod :D
2020. ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy valaki még városban sem képes A-ból B-be eljutni autóval.
2020. ápr. 24. 23:50
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nagyon sok ido kellett ahhoz, hogy ne feljek a vezetestol. 60 orat vezettem oktatoval, es meg mindig nagyon feltem mindentol. Atmentem a vizsgan, de meg mindig feltem vezetni. Egeszen addig, amig nem vettem meg az elso automat. Egy par szaz kilometer utan mar egyre ugyesebbnek ereztem magam, mar nem kapaszkodtam a kormanyba, par ezer kilometer utan megjott az onbizalmam is.


Nehany embernek ido kell, es ennyi. Gyakorolni kell, ami sokat segit.

2020. ápr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Városban általában nehezebb A-ból B-be eljutni, mint országúton/falvakban.
2020. ápr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Barnabas333 ***** válasza:
78%
Ismerek olyan férfit aki 2bukás után feladta a jogsi megszerzését. De azért ez a ritka... Az első év nekem is kemény volt, hogy a kresszre, a forgalomra és az autóra is figyeljek, de bele jön az ember. 2007óta naponta vezetek munkába, már nem tudnék autó nélkül élni...
2020. ápr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Huhú, de még mennyire létezik.

Ez a napi több halálos baleset miből adódik szerinted?

2020. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Példa erre a barátnőm, aki vett vagy 70 órát, majd a harmadik bukás után feladta, annyira leblokkolt a vizsgákon. Állítása szerint annyit tanult ezalatt az idő alatt, hogy a városi vezetés nem neki való.
2020. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van! Éppen ma délelőtt, valaki előttem tötymörgött 25-tel városon belül, aztán 3-4 kilóméter után ilyen sebességgel majdnem sikerül elütnie egy gyalogost. Bár én sem értem, hogy akinek nem megy a vezetés, az miért vezet.
2020. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Ötödjére rugdosták át forgalmi vizsgán. Ezt követően kb 2kmt vezetett. Állandóan lefulladt, beletolatott az árokba és félt közleledni. Vettek egy új kocsit ezt követően azon most vezet, de nem akarom tudbi, hogy :D
2020. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!