Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elfelejtettem kitenni a...

Elfelejtettem kitenni a rokkant kártyámat a 8-kerben, és megbüntetett a közteres. Mit tennétek, ha a következők történnek Veled?

Figyelt kérdés
bementem a Német utcába bemutatni az igazolványt.Egy nő hátravitte, majd egy férfivel jött vissza, aki közölte, hogy az igazolás hamis.Húzzak el mielőtt rendőrt hiv.Mondtam, hogy csak hivjon, és felvilágositottam hogy hogykell megtudni a kibocsájtótól, hogy eredeti. Majd visszajött és közölte, hogy valóban jó, de semmi elnézést, örüljek, hogy ilyen "gyanús" igazolványra törölte a büntetést. Csalónak nevezett, elzavart és nem kért elnézést. Ő volt az irodavezető.Bánki István.Rég voltam ilyen megalázó helyzetben.KÖZTERÜLET FELÜGYELET BRAVÓ! 50/N.
2010. júl. 27. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Homárra (www.homar.hu) vele!
2010. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez az ő szegénységi bizonyítványuk.

Felteszem, joggal van ilyen kártyád.

De hogy válaszoljak is, nem tennék semmit. Minek?! De megalázottan elzavarni nem hagytam volna magam az is biztos.

Homár-ra be lehet küldeni, az elég nagy nyilvánosságot ad a dolognak, talán nem történik meg mással is.

2010. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a homár jó ötlet, köszi.
2010. júl. 27. 20:34
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudtam regisztrálni a homárra.
2010. júl. 28. 08:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Andi68! Megkaptam a prividet. Hát nem semmi, ami itt történik.Komolyan mondom,hogy volt egy film- amiben ellopják valakinek a személyiségét, és nem tudja bebizonyitani, hogy neki van igaza.De miért nem ide irtad mások okulására?
2010. júl. 31. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!