Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csinálom a jogosítványt és...

Gaborb445 kérdése:

Csinálom a jogosítványt és sajnos nem sikerült a forgalmi vizsga 5-ödjére sem Tudom hogy most felküldenek pávra Mi a folyamata a páv vizsgának?

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Különféle feladatokkal megvizsgálják, hogy alkalmas vagy-e a vezetésre.

Személyes véleményem, hogy aki ötödjére se tud átmenni forgalmi vizsgán, annak olyan fokú problémái vannak (lehetnek), hogy inkább ne üljön autóba (figyelemzavar, koncentrálóképesség hiánya stb).

2020. márc. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem pont azért van a páv4, hogy ne #1 döntse el,hogy ki vezessen és ki ne.


Én páv3-on voltam, nem nagy dolog, lényeg, hogy ki legyél pihenve és figyelj az utasításokra. :) Nem lehet rá készülni.

2020. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1# miért lenne olyan fokú problémája? Lehet egyszerűen, csak túl izgulos, rossz vizsgabiztost fogot ki, nincs megérve még a vizsgára stb... Nekem az oktató azt mondta, hogy van akinek kell akár a 110 óra is, hogy levizsgázzon. Szerintem ha olyan problémái lennének azt az oktató mondta volna neki, vagy legalábbis szólt volna neki, hogy hagyja abba.
2020. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

#1 Én figyelemzavarral szenvedek gyermekkorom óta, mégis másodjára meglett a jogosítvány és immár 12. évemet kezdem balesetmentesen és kb 350.000 levezetett kilóméterrel. Szóval ez nagy hülyeség, hogy aki figyelemzavaros ne lehessen jogsija.

Jó, biztosan vannak fokozatai (enyhén súlyos, nagyon súlyos), de az esélyt mindenki megérdemli.

2020. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Azt nem írtad le, hogy milyen hibákat vétettél a forgalmi vizsgán, melyek a bukáshoz vezettek. Ha oltári nagy figyelmetlenségeket, akkor valóban alkalmatlan lehetsz a vezetésre, ha izgulásból adódó apróbb hibapontokból jött össze a bukás, akkor érdemes próbálkozni.

Nekem van egy ismerősöm, aki már több PÁV-on is átesett. Mindig orbitális hibákat követett el:

busz indexelt kifele a megállóból, el is indult, azonban az illető teljes nyugalommal nem adta meg neki az elsőbbséget, tehát belefékezett az oktató. Második esetben egy gyalogos lelépett a zebrára, azonban ő nem állt meg, itt is belefékezett az oktató. Volt, mikor főútra kanyarodva nem adott elsőbbséget. Ő végül feladta a sokadik vizsga után.

2020. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló egy idióta. Azaz én is így gondoltam míg eszembe se volt hogy legyen jogsim.

Aztán neki fogtam a megszerzésnek és 55 óra után elmentem vizsgára. Nem kellett volna, mert megbuktam, mivel nem tudtam megfogni az autót emelkedőn (az oktatóm nem tanít ilyet, mert úgyse használja senki), majd újra megbuktam mert nem tudtam megcsinálni a parkolást. Aztán volt egy újabb bukásom, mert a kormány kikapcsolta az indexet, nem tettem időben vissza. Ezek nem olyan dolgok, amik miatt alkalmatlan vagyok, hanem felkèszületlen. Nincs elég gyakorlatom. A sok óra ellenére nem kellett volna még vizsgára mennem, de hiába a felismerés ha ez 2-3 lehetőség volt az ötből.

Igen, lehet hogy nekem is mennem kell pávra, de nem érzem hogy azért, mert talán alkalmatlan lennék.

2020. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!