Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyapámnak van egy 2t 601es...

Nagyapámnak van egy 2t 601es trabantja első tulajos és régen ki lett vonva a forgalomból sajnos semilyen papírja nincs meg esetleg le lehet kérni valahol az adatait és újra forgalomba helyezni? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés

2020. jan. 25. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, menj be az okmányirodába, és a rendszám (ha megvan) vagy az alvázszám alapján kikeresik az autót. Ha megvan, akkor bármilyen okmányt lehet pótolni.
2020. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én annak idején egy utánfutót örököltem. Mivel autóm sem volt, nem lett volna mivel használni, kivonattam a forgalomból. Így nem kellett adót, biztosítást fizetnem diákként, a nem létező jövedelmemből. A rendszámot (talán a forgalmit is? erre konkrétan már nem emlékszem, rég volt) le kellett adnom az ocsmányirodában.

Évekkel később úgy döntöttem, hogy eladom a futót, mert nincs rá szükségem. Valamit intézni kellett hozzá az ocsmányirodában, de gond nélkül visszakaptam az eredeti leadott rendszámot. Nem volt ebből semmi gond.

Szerintem menjetek be mindenképp és érdeklődjetek! Elmondják mit lehet és mit nem és mi a pontos menete.

2020. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

AZ hogy levan adva minden az okmányirodába vagy pedig elveszett és semmi nincs meg az azért különbség.

De próbáld meg az okmányirodában , majd mondanak valamit.

2020. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!