Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tippek autópályás vezetéshez?

Tippek autópályás vezetéshez?

Figyelt kérdés

Valami ötlet arra nézve, hogy ne unjam magam halálra 3-4-5 órás autóutakon?

Zene megy, hangoskönyvet nem merek hallgatni, mert félek túlzottan elvonja a figyelmem....


Ha tehetem nem autópályán megyek, de azért Komárom megye- Szabolcs-Szatmár megye távolságokon nincs nagyon alternatíva.



2020. jan. 26. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A legjobb lenne nem egyedül menni, de persze ez nem mindig kivitelezhető. Így marad a zene, és a helyedben mégiscsak megpróbálnám a hangoskönyvet. Ha azt veszed észre magadon akár csak egy pillanatra is, hogy jobban figyelsz arra, mint az útra, akkor kikapcsolod, és marad a zene. esetleg valami beszélgetős műsor a rádióban, vagy felvételről, ami érdekel.
2020. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Én is kapásból a hangoskönyveket ajánlottam volna. Próbáld ki, aztán ha úgy érzed, elvonja a figyelmed, kapcsold ki. Párezer km-enként újra kipróbálni. Ahogy nő a gyakorlatod, egyre könnyebben fogsz tudni figyelni hangoskönyvre vezetés közben (persze nem mindenki, de talán a legtöbben).
2020. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
1-es és 3-as út nem alternatíva? Hogy?
2020. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Menj BP-n keresztül.

Így az M1-en max. 1 órát mész, az M3-ason is max. 2 órát. Közben meg Pesten felébredsz.

Ráadásul km-ben még rövidebb is vagy 25 km-rel.

2020. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pesten át megyek most is, mert meg szoktam állni Gazdagréten.... onnan 2,5-4 óra az út, attól függően, pontosan hova megyek.

3-as út meg elég szar. Pont azért megyek pályán


Most épp Nyíregyházán vagyok, de lehet hazafelé hangoskönyv lesz akkor.

A rádió kizárt, mert az a sok reklám meg idióta műsor az agyamra megy, a zene meg ritkán az én izlésem

2020. jan. 27. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a kedvenc DVD-imet szoktam hallgatni.

Szóval zene, de nem a rádióból, hanem amit én akarok.

2020. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Még egy alternatíva: beszélgetős podcastek. Rengeteg van fent Youtube-on, Spotify-on, mindenféle témában. Biztosan találsz olyat, ami érdekel. És mégsem ugyanolyan, mintha rádiót hallgatnál.
2020. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!