Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szabálykövetőbben vezettek,...

Szabálykövetőbben vezettek, mióta civil autókból vadásznak ránk a rendőrök?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem
2020. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mondjuk nemigen csinálok amúgy sem olyan manővereket, ami miatt célkeresztbe kerülhetnék.
2020. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

Nem.

Mivel a gyorshajtást kivéve nem szoktam szabálytalankodni (nem száguldok, csak traffi ingerküszöb - 2 km/h), nincs mitől tartanom.

De ha egyszer az egyik ilyen lebrekeg-levillog, akkor megmutatom neki a KRESZ-ben, hogy mi a szabályos megállítás. A sziréna brekegtetése nem szerepel a felsorolásban.

2020. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is az voltam, ezután is az leszek. Egyedül a traffi mérési határát használom ki, ha egyszer megállítanak ezért (és mindent szabályosan csinàltak ők is), szó nélkül kifizetem.
2020. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző kettő válaszoló írta.

Sebesség enyhe túllépésén kívül betartom a szabályokat

2020. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem.

Bpn élek, néha egy záróvonal vagy sárga/piros kombó kivédhetetlen (ha nem akarom hogy feltartsam a forgalmat)

2020. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem igazán, ha forgalomban mindig a "fekete-fehér" egyenautót keresném, akkor 40-es táblánál nem mennék mondjuk 70-el, ahogy motorral 90-es szakaszon, jó úton, 200+al is ha nincs mérés, belátható az út.


Bár ezekkel a dolgokkal sokat kockáztatok, szerintem helyszínen elvennék a jogsit, forgalmit ha épp egy ilyen autót előznék ki indokolatlanul, mondjuk záróvonalon.

Valaki szerint jogos hogy szigorítanak, szerintem meg mindenki máshogy kapcsolódik ki, de ezt úgy sem érti meg az aki szabálykövető, meg rendőr, meg önjelölt igazságosztó. Ha van rá lehetőségem, azért figyelem ezeket a keselyűket, mert hiába a civil autó, sejteni lehet hogy ki kicsoda.


Ennyi erővel cserélhetném le a 140lóerős autót egy kis 90-es valamire, a motort meg rakhatnám fel hirdetésbe....

2020. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, bár nem is szoktam olyan durván szabályt sérteni, mint a videók nagy részében.
2020. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%

Vadásznak...

Ne röhögtess!

A madarakra vadásznak esetleg!

Aki akkora legény, hogy városban 70-nel megy, az vállalja a következményeket is!

2020. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!