Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mibe hal bele egy ember a...

Mibe hal bele egy ember a balesetben?

Figyelt kérdés
Sok olyan balesetet látok, hogy az autó alig horpad be, mégis a sofőr belehal valamilyen emlegetett sérülésekbe. Milyen sérülést lehet szerezni akkor, ha az autó alig sérül, amibe egy ember belehal? Biztonságosabbak ebből a szempontból az újabb autók?
2019. dec. 29. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom, a nagymértékű lassulás miatt, a tehetetlenség következtében belső szervek károsodnak, szakadnak le, amik aztán halált okoznak.

Ilyen szempontból szerintem nem az újabb autók a biztonságosak, hanem amik nagyok, hosszúak, tehát van gyűrődőzónájuk, hogy a vezető és az utasok minél hosszabb úton lassuljanak le a becsapódáskori sebességről 0 km/h-ra. Meg persze az sem mindegy, hogy száznegyvenről, vagy kilencvenről nyomunk padlóféket.

2019. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Ütközéskor fellépő (negatív előjelű) gyorsulás például.
2019. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
4%
Az ijedtségbe...
2019. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Beleharap a kormány kerékbe és az meg rossz ízű.
2019. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem tetted még fel elégszer ugyanezt a kérdést?
2019. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"negatív előjelű) gyorsulás"

akkor már miért nem lassulást írtál?

és amúgy meg nincs teljesen igazad

2019. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Na meg azt se zárjuk ki, hogy az ütközés ekőtti szekundumba az ember szíve megállhat a hirtelen sokktól is. Ez is okozott már többször halált.
2019. dec. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mutass egyet! Én még nem láttam olyan balesetet, amiben az autó éppen csak behorpadt, de meghalt benne valaki... Azoktól az esetektől eltekintve, aminél a bent ülő nem volt bekötve.
2019. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem kedves kérdező, amilyen balesetet te láttál annak egészségügyi előzményei voltak (hirtelen szívinfarktus) és ez okozta a koccanásos balesetet/árokba hajtásos balesetet és ezzel egyben a halált is.

Az ilyeneket ki kellene már selejtezni és az orvosi alkalmasságin megbuktatni mert mást is megölhet ha elkapja vezetés közben egy szívroham.

2019. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!