Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elsősegélyen mit szoktak...

Peterszondavid kérdése:

Elsősegélyen mit szoktak kérdezni? Vagy csak újraélesztését kel csinálni meg egy tételt húzni?

Figyelt kérdés
Mostani vizsgák nehezek vagy könnyen meg lehet csinálni
2019. okt. 2. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Újraélesztést és stabil oldalfekvést be kell mutatni, ezen kívül tételt húzol, és arra a kérdésre kell válaszolni, esetleg ha valami gyakorlatias dolog van, azt megcsinálod.

Nem nehéz, nem is szoktak nehezet kérdezni, illetve ha nem tudsz valamit, segítenek is (legalábbis általában). Tényleg nagyon tudatlannak kell lenni ahhoz, hogy valaki megbukjon.

Én 4 éve vizsgáztam, oktatásra néha jártam csak be, de 1-2 dolognak amit nem tudtam, utánanéztem, ez nagyjából pár perces készülést igényel. Ha bejársz órákra, még annyit sem. Nálunk volt aki nem járt be és nagyjából lesz...ta az egészet, az újraélesztés meg az oldalfekvés még csak-csak ment, de a tételből semmit sem tudott, a vizsgáztató válaszolta meg a saját kérdéseit, mégis átengedték a srácot. Szóval ne izgulj, ezen nem fogsz elhasalni.

2019. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
77%
Könnyen menni fog
2019. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már egy hete meg a forgalmi vizsgam csak ez van meg hatra

Köszi a biztatás

2019. okt. 4. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!