Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Akik sokat utaznak autóval...

Akik sokat utaznak autóval azok nem paráznak, hogy baleset részesei lesznek?

Figyelt kérdés
Számít szerintetek, hogy régi vagy új kicsi vagy nagy autó vagy inkább a szerencse ami játszik?
2019. aug. 19. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

A nagyobb autók általában biztobsagosabbak mint a kicsik. Az új autók általában biztobsagosabbak mint a regebbiek.


A közlekedés veszélyes üzem de az emberek nem szoktak parázni.

2019. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 subrette ***** válasza:
90%
De, parázom. Nyilván új kocsiban több az aktív és passzív biztonsági elem. Nagyobb kocsiban nagyobb a gyűrődő zóna. Direkt vettünk 5*-os töréstesztű, biztonságosnak tartott autót.
2019. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
91%

Az ágyadba nem parazol lefeküdni,?

A statisztikák szerint ott hal meg a legtöbb ember...

Egyszer mindenki meghal, ez biztos...

2019. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Én többségében nem bízom a forgalom többi résztvevőjében. 17 éve vezetek, nulla baleset, nulla bírság, csak három parkolási büntetést kaptam. Kerülöm a nagyforgalmú, nagysebességű utakat, kivéve ha külföldre megyek. Középkategóra felső határos autóim vannak, inkább megyek lassabban, alacsonyabb forgalmú utakon, akár kerülővel. Nem vagyok berendezkedve az elmebeteg gáztaposasra és az agresszióra az utakon. Sokat dolgozom németországban, svájcban, ott például nyugodtabbnak érzem a többi autóst. A szerencse is játszik egy baleset elkerülésében, de a figyelem és a helyesen megválasztott sebesség fontosabb.
2019. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem parázok, bármikor előfordulhat, igyekszem elkerülni. A lépcsőn is eleshetsz mégse párázol amikor rálépsz
2019. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Itt elsősorban a rutin játszik, a vezetési tapasztalt a reflexek és a közlekedési szabályok lelkiismeretes betartása. Vajmi kevés köze van ennek a szerencséhez.
2019. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem parazok.

Egy 2007es autom van, teljesen fapados, csak 2 legzsak van elol.

Naponta legalabb 20 km-t vezetek, van amikor 60at is egy nap.

2019. aug. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De, nekem már megvan az 1 millió levezetett km mindenféle személyautóval, és bizony sokat gondolok erre. De megpróbálom túltenni magam rajta, mostmár nem is vagyok gyorshajtó, mint régen, próbálok vigyázni mindenkire. Motorozok is, volt sportmotorom, tudom pl milyen 300-al menni közúton... Borultam már fel autóval, megúsztam karc nélkül, remélem nem hagy el az őrangyalom a jövőben sem.
2019. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem parázok egyáltalán, sőt idegen sofőr mellé is teljesen nyugodtan beülök. Ha stresszelsz, akkor csak magadnak teszel rosszat, akár sofőr vagy, akár utas. Mellesleg ilyen alapon a lakásomat se hagynám el, mert baleset áldozatává gyalogosként is válhatok bármikor.
2019. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amúgy én egy Altóval is bátran mentem, aminek kb. papírból van hajtogatva a karosszériája, hátul meg olyan kicsi a hely, hogy még egy halotti ásó sem fér bele. :D


(előző voltam)

2019. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!