Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Véletlenül felhajtottam...

Véletlenül felhajtottam matricás részre M0-ról. Lehet probléma?

Figyelt kérdés
Este jöttem haza motorral az M0-on és az 1-es útra akartam rámenni, össze-vissza volt terelgetve a forgalom alig lehetett kiigazodni, és csak azt figyeltem, hogy Győr, de az M1-esre már ott mentem rá miután már kell matrica, tehát pont ott, ahol már le kellett volna mennem a pályáról, persze a következőnél egyből lejöttem, talán 5 km volt. Ez most lehet probléma?
2010. júl. 10. 01:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elvileg lehet, gyakorlatilag nem szoktak oda kamerákat tenni, mert nem az a céljuk hogy megbüntessék azokat akik eltévednak.
2010. júl. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

előző!

nem az a céljuk ?? ne nevettess ... kifejezetten az a céljuk, sokszor direkt tévedésbe ejtik az embert és művészet kitalálni még azt is h adott pálya pontosan honnantól fizetős, és persze a jóindulatukat tükrözi h azonnal a legelső eltévedési lehetőségnél máris ott a kamera, szal elég mocsok eg ybanda


és akkro csodálkoznak ha az ember fel van háborodva .. na én ilyen miatt ne aggódj, jöttem már szembeforgalommal visszaafelé is pályán a leállósávban és szépen ki a sima főútra a felhajtón visszafelé ... mert csak ott volt hirtelen kiírva, hogy matrica ... elég vicces banda.


Na a konkrét kérdésre azt tudom mondani, hogy pont az M1-es olyan, hogy azonnal kamera van a legutolsó lehajtási lehetőség után ! Tehát ha csak 2 km-t szaladtál tovább akkor is bele kerültél a kamerába, viszont kérdés h mikor ???

ezt azért kérdezem mert ha még ma, akkro jobb ha tudod h ezek a rendszerek 24 órás szakaszokban nézi a matricavételeket, azaz ha ma éjfél után hajtottál rá és még most veszel egy matricát, akkor megúszod !!

(tapasztalat, nem is egyszeri)

2010. júl. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

attol függ.

ha szerencséd volt akkor nem lesz semmi

ha nem akkor perkálnod kell :S

2010. júl. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
na meg az M0-ásról mellesleg nem is tudsz másképpen rákerülni a sima 1-es útra, csak úgy ha keresztül szeked az M1-es fizetős részét, szal jól ki van ez találva ne aggódj, de ahogy fent mondtam, úgy megúszhatod még !!
2010. júl. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

6:43 - "jöttem már szembeforgalommal visszaafelé is pályán a leállósávban és szépen ki a sima főútra a felhajtón visszafelé ... mert csak ott volt hirtelen kiírva, hogy matrica"


KÖZVESZÉLY okozása önös érdekből......, nem minősítem.


Leállósávban még bocsánatos, de a FELHAJTÓN???

2010. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És a büntetés mennyi lehet?
2010. júl. 10. 12:44
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy ez szerda éjfélkor volt.
2010. júl. 10. 13:07
 8/11 anonim ***** válasza:
ha szerdán történt akkor már késő.Ha lefényképeztek akkor várható a csekk.Kb 15.000 Ft a büntetés ha jól tudom.
2010. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is felhajtottam szombaton 00:05 körül, véletlenül az M6-osra Százhalombattából kifelé (északi kijáró felé), elöbb mentem föl egy körforgalommal :S Ja Budapest felé, kb. fél kilóméteres szakasz, mert Érdi tetőtől már free! Sztetek lehet baj?
2010. júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

07-11 08:37 VAGYOK

lett baj, megbasztak..15.300 1,5 km-ért

VIGYÁZZATOK!

2010. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!