Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Akit ütöttek már el és problém...

Akit ütöttek már el és probléma nélkül megúszta, hogyan történt, és mit érzett abban a pillanatban, amikor elütötték, és mit utána?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én mentem bicajjal és eltüttek,és az autók fékcsikorgását hallottam,de nem néztem sehova,csak a földre,ahogy "dőltem",aztán meg bőgtem,és arra gondoltam,mekkora égés,amit műveltem,alig vártam,h elkotródjak onnan.Csak horzsolásaim lettek,ahogy elkenődtem az aszfalton.
2009. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mentem át a zebrán (zöld volt a lámpa) egyszer cska jön egy nő a kereszteződésben, de neki 100% hogy piros volt a lámpa. egyébként jöttek mögöttem is gyanologosok, csak futottam, mert siettem, ezért elöbbre voltam. na és a lényeg az, h. észrevette, h. hoppá, piros és egy csaj a zebrán. én meg csak azt vettem észre, h. a szélvédőn vagyok. hazavitt a kocsis és meghívott egy fagyira :D
2009. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!