Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok akik vidéken...

Fiúk-lányok akik vidéken laknak! Ti bejártok Pestre tanulni?

Figyelt kérdés

Főleg középsulisoktól kérdezem,vonattal-busszal bejárnátok,ha vidéken nincs suli a közelben(vagy nagyon sz*r),és esetleg 20-30km-re van Pest?


Vidékre fogunk költözni télen,addigra már 9.es leszek,Pesttől 20-25km-re fogok lakni,nincs kocsink,max ismerős vinne el valameddig,tehát marad a vonat vagy volán.


2010. jún. 26. 10:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
Vidéken lakok nem, viszont nem Pest környékén. Számomra teljesen normális, hogy bebuszozok Békéscsabára mert itt nálunk nincs középiskola. Bár ez nekem csak 10km, de pl. a Kétegyháziaknak 21km és ők is B.csabára járnak. Ha csak ott van "jó" iskola akkor utazz.
2010. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hát sztem fél órát az is utazik a sulijáig, aki Pesten belül lakik...
2010. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze h utazik,én most 20percet utazok egyik kerületből a másikba,ha vidékre fogunk költözni kb 1-1,5 órás lenne az út...
2010. jún. 26. 10:29
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt még be tudod vállalni simán.

Én 20km-t buszozok a sulimig, ismerősöm három évig 45km-t buszozott naponta oda-vissza.( Az én utam kb fél óra, ismerősömé egy óra volt)

Nem vészes, szerintem jobb mint a kolesz.

2010. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Felénk rengetegen járnak Pestre középsuliba/egytemre(én is)/dolgozni. 50 km-re van Pest(1 óra vonat) és még városon belül is kell utazni ami nekem fél óra-40 perc. szóval ha minden klappol akkor is 3 óra oda-vissza. egyáltalán nem vészes csak meg kell szokni. Mondjuk egyén függő. Barátnőm utál bejárni én imádok utazni.
2010. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen én is buszozok kb napi 3 orát oda vissza plusz villamos stb :)
2010. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Huhha:)

Én is szeretek utazni,ezzel nincs gond.

Engem csak az zavar hogy legtöbbször a máv-nál vannak problémák(késések,felső vezeték szakadás stb.)

De muszáj lesz utaznom,meglátjuk hogy bírom:)

Köszi a válaszokat!

Várom a többiek válaszát is!:)

2010. jún. 26. 11:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Már Pesten lakok, de volt, hogy vidékről jártam. 20-25 km volt kb., legrosszabb esetben egy órás út. Nem az utazással volt baj, mert szeretek utazni, hanem hogy a menetrendeket képtelenség volt összeegyeztetni, úgyhogy mindig elkéstem. Ezt érdemes belekalkulálni. Ez még általánosban volt, most leszek 9-es.
2010. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát jaja,én is ettől félek..ez még talán általánosban elmegy,de gimibe..:S
2010. jún. 26. 12:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Én vidéken lakok és a 10km-re lévő városba járok suliba.

Ez teljesen normális, van olyan osztálytársam aki 35-40km-t is utazik az iskoláig.

20-25km fél órán belül megvan busszal.

2010. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!