Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Közel 190 cm magas vagyok,85kg...

Közel 190 cm magas vagyok,85kg (16f) és milyen robogó lenne a legideálisabb, amin elférek kényelmesen?

Figyelt kérdés
Én valami nagytestűre gondoltam... (Gilera typhoon...)
2010. jún. 22. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Inkább vegyél biciklit, legalább lefogysz.
2010. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de én inkább robogót szeretnék... súlyommal meg semmi gond (szerintem)
2010. jún. 22. 17:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: mi a gondod a srác súlyával? Nem egy nyüzüge selyemrambó? Elképzelni sem tudod, hogy netán izmos? Az izom nehezebb a hájnál, igaz, nem az a raj, ha valaki sportos 16 évesen. (sajnos)

A kérdezőnek: elég jó kis probléma. A robogók zöme kis méretre és súlyra készül, esetleg közepesre. Gondolom, hozzáértőbbek is fognak válaszolni, én csak nem tudtam megállni, hogy a méretedre ne csodálkozzak rá, és az első válaszon kiakadtam. Bocsi.

2010. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
50 ccm-es kell mindenképpen? Jobban járnál valami nagyobbal. Ha mindenképpen robogót akarsz, és 50-eset, akkor sztem nézegess Malagutikat. De sztem váltós motort kéne venned, kevesebbet fogyaszt, megtanulsz vele motorozni, sokkal élvezetesebb menni vele, mint a robogókkal (saját tapasztalat, én is robogóval kezdtem, majd jött a lehetőség, h kipróbáljak egy váltós mocit, és azután az első adandó alkalommal beszereztem a robi helyett egyet)
2010. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Yamaha Aerox is jó választás lenne sztem... elég jók azok :P
2010. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most még robogó kellene egy kis ideig, és utána meglásuk, a Malagutik nagytestűek, idáig ültem Gilera typhoon-on, Yamaha BWS-en és ezek pont jók voltak, és tudnátok ekkoracska robogokat, azért kellene mert nem uszunk pénzben maximum 80.000-90.000 a felső határ, és hát.....
2010. jún. 22. 18:05
 7/13 A kérdező kommentje:

És akinek a sulyommal volt baja (első válaszoló), és nem nagyképűségből mutatom, de 8 hónapja kondizok, és ez egy átlagos nap terhelés nelkül:p

[link]

2010. jún. 22. 18:11
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Erre vagy olyan büszke? Soha nem kondiztam, de ezreszer jobb testem van.
2010. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nem veszekedni akarok, de te kb. 170 lehetsz és te "kisebb" testet kell építs... hagyuk szerintem, nem ez a lényeg, a kérdés....
2010. jún. 22. 18:16
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ok, hagyjuk szerintem is. Amúgy 180 vagyok.
2010. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!