Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 26os biciklibe 24-es belső,...

26os biciklibe 24-es belső, mi fog történni?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi fog történni akkor, ha én a 26 bicikli első kerekébe egy 24-es belsőt raktam :D. Most fogok még vele elindulni?

Remélem nem fog bekövetkezni "az emberi mulasztás" tipikus esete :D:D:D.

Amúgy véletlenül vettem rossz méretet.


(Régen egyszer jártam már úgy belső cserét követően, hogy fújtam fel és csak azt láttam, hogy dudorodik ki, és akkor már nem volt mit tenni, akkor csattant, mint egy doboz gránát. Remélem, hogy most ez nem következik be :)


2010. jún. 14. 12:35
 1/7 anonim válasza:
mikor ráhúzod a kerékre,el fog szakadni.legalábbis nálunk ez volt...
2010. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban: vagy fel sem tudod húzni a felnire (bár az még csak-csak sikerül néha), vagy mikor felfújod, akkor fog kidurranni.
2010. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De már fel van rakva, meg fel is fújtam, csak el kell vele indulni.

(A kérdőjelet véletlen rossz helyre írtam.)

2010. jún. 14. 13:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Bár, most ahogy nézem most a dobozát 24,9 van rá írva, szóval, ennyit lehet tud nyúlni
2010. jún. 14. 13:06
 5/7 A kérdező kommentje:
24,9 A/V tömlő, mit jelent benne az A/V??
2010. jún. 14. 13:08
 6/7 anonim válasza:
menj vele egy kis kört és kiderül.így láthatatlanba nem tudunk sokat mondani....
2010. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jelentem, a mai napot tul éltem, azon kívül, hogy eláztam, majd szétszedem a napokban, és megnézem, hogy látszik e valahol "nem természetes" nyúlás :)
2010. jún. 14. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!