Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgám lesz 12:30-ko...

Forgalmi vizsgám lesz 12:30-kor. Viszont sosem vezettem még hóban. Valami jó tanács?

Figyelt kérdés
Az oktatóval úgyis megyünk előtte egy órát, és akkor átbeszéljük, de azért ha valakinek van valamilyen jótanácsa leírná nekem? Már a 2.vizsgám lesz, az 1.-n sajnos megbuktam. Eléggé stresszes vagyok.
2018. márc. 19. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
12.30-ra már nem lesz hó
2018. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak nyugalom!! Figyelmesen és szépen lassan,megfontoltan,de azért túlzásba ne vidd, mert az se lesz jó.Majd írj,hogy sikerült
2018. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Segíteni fog, hogy előtte az oktatóval gyakoroltok.

Én is hóban vizsgáztam. Szerintem tök jó volt. Nem volt olyan őrült a közlekedés, mindenki nyugiban ment, nem voltak idegbetegek az utakon. A vizsgabiztos is lazább volt.

Az utak elég latyakosak voltak, de a kisebb utcákban és a parkolókban megmaradt a hó, nem látszottak a felfestések. Szóval azt sem nézték annyira, hogy akkor pontosan két vonal közé állok-e.

2018. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült! Köszönöm a tanácsokat! Egyedül a parkolással voltam bajban, tükörből nem láttam a járdaszegélyt a hó miatt, így rá kellett javítanom, de máshol nem akadályozott.
2018. márc. 19. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!!!!!
2018. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!