Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nagyjából minek kell szerepeln...

Nagyjából minek kell szerepelnie egy olyan papíron, ami igazolja, hogy valahol x évig vezettem gépkocsit?

Figyelt kérdés

Az új munkahelyem kér három éves gépkocsivezetői gyakorlatról papírt.

Szóltam a volt munkahelyemen, de a főnök azt kérdezte,hogy mit írjon rá?

Van egy ilyen hivatalos formanyomtatvány?Vagy ő ír egy cégpapírt, hogy xy vezetett nálam ennél a cégnél, ettől és eddig, az alábbi típusú autót?Végül a főnök aláírása.

Vagy?

(nem tudom napok óta elérni azt aki az új munkahelyemen erre választ tudna adni, hogy neki mi kell.Mikor beszéltünk csak annyit mondott,hogy egy papírt hozzak róla,hogy ott vezettem.)


2017. ápr. 5. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan bonyolult megírni egy lapot:


Alulírott xy igazolom, hogy vz <dátumtól> <dátumig> abcd vállalkozásnál gépkocsi vezetői munkakört töltött be.


Kispecsét-nagypecsét, kelt mint fent, aláírás.

2017. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy nem is akar alkalmazni?

Elküldött ezzel az indokkal, azóta meg nem tudod elérni... ha meglesz a papírod, hogy éred majd el?


Nem bonyolult megírni egy olyan papiruszt, csak mivel nem hivatalos igazolás, semmivel sem jelent többet, mint a kijelentés, hogy igen, van gyakorlatod... és, ha nincs?

Több éves gyakorlat önmagában mit bizonyit?

2017. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mivel már a cégnél dolgozom, ezért nem hiszem,hogy nem akar alkalmazni.

Csupán kell neki ez a papír, hogy legyen, mert korábban nem adtam le.

Azt kifejthetnéd,hogy mire gondolsz az alatt,hogy a több éves gyakorlat mit bizonyít?

2017. ápr. 5. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam, hogy a több éves gyakorlat még semmit nem bizonyít.

Ha már a munkaadó valamilyen igazolást kér, annak inkább arra kellene irányulni, hogy a dolgozó-jelölt munkáját hogyan minősítik.

Ilyen dokumentumokat ma már valószínűleg nem adnak, nem adhatnak, valamikor réges-régen pedig általános volt: ajánlólevél.

2017. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!