Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Feljelenthet a szomszéd? Én...

Feljelenthet a szomszéd? Én felejthetem őt? Hogyan oldanátok meg a problémát?

Figyelt kérdés

Kezdetektől fogva utál minket.

Gyakran döglött állatok, főleg galambok tetemét dobálja át.


Régebben a városnak ezen a részén nem volt csatorna,hanem emésztőgödör volt minden háznál.A szomszéd a pisis,kakis vizet az én udvaromba engedte, még szerencse,hogy nem pusztultak el a fenyőfáim miatta.

Aztán, a kutyáját mindig az én kocsibehajtómon kakiltatja.


Többször láttam már az ablakból,hogy miket csinál, az volt a baj,hogy nem volt telefon a közelben,hogy levideózzam.


A jó múltkor nekem is elegem lett, volta hűtő aljában lejárathoz közeli olajos hal,ez a "szép ember" meg kint hagyta az autóját a ház előtt és résnyire lehúzva maradt az ablak, én fogtam és beöntöttem az olajos halat a hátsó ülésre.Jó pár napig nem használta az autóját, képzelem micsoda illat fogadta.


Aztán elkezdett fenyegetőzni,hogy feljelent, meg micsoda kárt okoztam neki.

Ő évek óta csak kárt okoz nekem, mióta ideköltözött, pedig nem ártottunk neki soha.



Mehet bíróságra?


2018. jan. 6. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez csak rosszabb lesz...változtak a bíróságra rohangálás szabályai jan.1-óta, nem úgy van, hogy csak berúgom a bíróság ajtaját, oszt büntessék meg az utált szomszédot.


Amúgy amit leírtál, több tízezer, hajszálpontosan ilyen eset van kis hazánkban(is)


Nagyon nehéz, és felelőtlen dolog ilyen esetre tanácsot adni...mert nincs igazán jó megoldás..Az az ember egy gyűlölködő, sok sérelemtől szenvedő, neveletlen valaki, akire nem ügyel senki..talán egyedül él, mert nem akad társa(sem)..haragosa annál több..kevés a fizetése, vagy a nyugdíja, nincs piacképes szakmája, tehát marad a bosszú...hogy kire, mire, azt még nem tudja, de valakinek meg kell mutatnia, hogy ő is valaki..esetleg ő a helyi terminátor..


talán próbáld meg, hogy nem figyelsz rá ennyit..a feljelentéssel várj, ő sem teszi meg, illetve elhajtják..

a yard csak a tettlegességgel foglalkozik..

2018. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Remélem lecsuknak te k.cs.g.
2018. jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én biztos ornyergen basztam volna egy pajszerral bár én nyugodt természetű vagyok. Az a baj hogy te tényleges kárt tettél az autójában, amit bizonyítani is tud
2018. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy mehet. Jól kiröhögik majd. Mond neki,hogy írja fel a sérelmeit egy papírra aztán te meg mellé írnád a tiéd.

Így közösen látva a sérelmeket talán megembereli magát.

Máskülönben orrnyereg...

2018. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Le kell ülni vele és megbeszélni, mik a gondjai veled. Kellő kompromisszumkészséggel meg egy ilyen szinten elmérgesedett viszonyból is lehet minimum neutrálisat kihozni, csak rohadtul nyitottnak kell maradni beszélgetés közben és nem azonnal defenzívából visszatámadni. Ráadásul az olajos halas visszaszívatás az nagyon kellett ám, tiszta óvoda...
2018. jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!