Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek az ilyen autós...

Szerintetek az ilyen autós oktató korrekt?

Figyelt kérdés

Nem tudom, de már kezd felforrni az agyvizem.

Az még oké, hogy 2-szer elmegyünk pisilni, jó, ezt elfogadom, nem tart sok ideig, de az, hogy elmegy ebédelni (30 perc) és ügyeket intézni, az már egész egyszerűen gáz...


2017. dec. 10. 09:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

Általában egy óra az 50 perc, így egy két órás vezetésbe pl. a 20 perc lődörgés belemehet. De a tied az azért tényleg gáz, le kell váltani. Én is elvittem sokszor saját ügyet intézni, jó volt mert így tanulhattam mást is, nem csak a városi vezetést mindig. De nálad erről szó sincs.


Egy ilyennek köszönhetően láttam életemben először egy kis falvacskában térkővel kirakott mini körforgalmat, először azt se tudtam mi az. Tábla se jelölte egyébként. Hogy mi értelme volt egy 300 fős településen, ahol egyébként nem jött szembe senki végig annyira lakatlan, azt ne kérdezd, de megtudtam, hogy létezik ilyen is. Ugye a körforgalom lényege a nagy áteresztőképesség, de ilyen helyen minek?

Na meg az eszméletlen keskeny és óriási darabokban végig töredezett szélű úttestet is sikerült megismerni, hogy ott aztán nem igazán van jobbra tartás, mert nincs hova, meg a földútról kihordott vastag sár és kavics viselkedése az autóval, ha rámész. Ilyet nem tudsz tanulni a belvárosban, persze vizsgán se kérik.

Hasznos lehet az oktatót elhurcolni máshova is, csak nem úgy, mint nálad.

2017. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

És mindig azt mondja, hogy 40-50 órából kevesen mennek el vizsgázni, kell 80-100 is hozzá...

Ez komoly?

2017. dec. 10. 12:56
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha így tanít, akkor lehet... Tényleg válts!
2017. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
30-45 az átlag inkább. Az b-szna be, ha 100 óra kéne hozzá, akkor fél millióba kerülne a B jogsi.
2017. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!