Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek az ilyen autós...

Szerintetek az ilyen autós oktató korrekt?

Figyelt kérdés

Nem tudom, de már kezd felforrni az agyvizem.

Az még oké, hogy 2-szer elmegyünk pisilni, jó, ezt elfogadom, nem tart sok ideig, de az, hogy elmegy ebédelni (30 perc) és ügyeket intézni, az már egész egyszerűen gáz...


2017. dec. 10. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos általános, hogy az oktatók lazán kezelik az oktatási időt. Próbálj beszélni vele, de mielőtt nagyobb balhét csinálsz, kérdezd meg az iskolától, pontosan hány perc egy vezetési óra!
2017. dec. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

oké, köszönöm!


Meg nem is figyel mit csinálok, telefonozik és körmöt vág.

2017. dec. 10. 09:54
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Miért, szerinted ez másoknál hogyan van?!
2017. dec. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy nem azért fizetsz neki egy rakás pénzt, hogy ebédeljen, hanem hogy tanítson meg vezetni.


Ha nem lesz változás, akkor válts oktatót.

2017. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
a gáz inkább az, hogy ennyi életképtelen ember van, aki ezt hagyja... Még a nejem is úgy kezdte a legelső órát, hogy leszögezte az oktatóval, hogy ő tanulni jön és nem lődörögni, nem azért fizet, hogy az időt húzzuk. És ő nő, mégis kiáll a dolgokért... nem is volt gondja a vezetéssel. azzal lehet csak ezt megcsinálni, aki ráhagyja az oktatóra...
2017. dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tudom és teljesen igazad van...

Már annyira húzzuk, elmegyek vezetek órát, utána 1 hónap múlva ad új időpontot, megint vezetek egy kicsit, utána megint tart egy jó nagy szünetet.

Nagyon darabos az egész, pedig lenne időpont láttam.

2017. dec. 10. 10:16
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
válts oktatót
2017. dec. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én is ezt tervezem, mert már úgy érzem, hogy csak az segít.


Tudom, hogy most megint életképtelen leszek, de szerintetek ebből nem lesz konfliktus? Mármint a mostani oktatómmal, nem akarok vele haraggal elválni, de nem bírom elviselni!!!! Váltani akarok. Szerintem jogom van eldönteni kire költök el egy kisebb vagyont.

2017. dec. 10. 10:30
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
én lexarnám az oktatót, kit érdekel. Én fizetek, és ha nem vagyok vele elégedett, akkor váltanék, meg is mondhatod neki, hogy te nem azért vagy ott, hogy ő ebédelgessen. A te pénzed és a te időd, te döntöd el kire költöd. Ha nem tetszik neki így járt, az ő baja.
2017. dec. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Én az oktatómat a teszkóba vittem bevásárolni párszor de gyors volt mindig :D
2017. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!