Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek elkerülte a...

Szerintetek elkerülte a vizsgabiztos figyelmét, vagy rendes volt?

Figyelt kérdés

Sikerült elsőre a forgalmi vizsgám,azóta ennek a hatása alatt vagyok,egyszerűen nem akarom elhinni.Visszagondolva a vizsgámra,csak keresem-keresem a hibákat. Hirtelen jutott eszembe,hogy basszus,nem csináltam fékpróbát/amiért elvileg megbuktathatnak/. Határozottan néztem végig az autót elindulás előtt,minden kis apróságot,az összes lámpát végigpróbálgattam. Magabiztosan bepattantam az autóba,közöltem hogy autó rendbe,rendszám rendbe/kicsit szakszerűbben/. Vizsgabiztos meg is lepődött ezen(amikor megérkezett köszöntünk egymásnak szerintem látta rajtam,hogy nemsokára a mentőben ülök,nem a vezető ülésben,így nem erre számított),hirtelen ugyanilyen határozottsággal annyit válaszolt rá,hogy Remek,akkor menjünk,jó vezetést kíván!

Utólag rájöttem,hogy az átnézésen is kihagytam egy dolgot.


Lehetséges,hogy a határozottságomnak köszönhetően észre sem vette ezeket,vagy csak szimplán elnézte nekem??

Hülye vagyok,ha most emiatt rosszul érzem magam?? /Extrán maximalista vagyok,sajnos :( /

Normális volt nagyon,mosolyogni is láttam,viszont elég merev,szóval ami papíron le van írva,annak úgy kell lennie.


2017. aug. 16. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fékpróba nélkül nem lehetett volna elindulni, de valószínűleg nem akart úgy megbuktatni, hogy még a telepet se hagytad el. Valószínűleg jól vezettél, ezért sikerült a vizsgád.
2017. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak annyira furcsa,hogy meg sem jegyezte. Még az oktatóm sem mondta,pedig nagyon nehezen indult a vizsgám,mondta is,hogy kissé izgult,hogy ebből mi lesz. Ha másról nem,erről eszébe juthatott volna,hogy amúgy nem volt az ellenőrzés 100%-os,meg kihagytam a fékpróbát is.
2017. aug. 16. 10:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A közhiedelemmel, sőt sokszor a közutálattal ellentétben a valóság az, hogy a vizsgabiztosok között is vannak rendesek, akik nem a bemagolt gyakorlatokat követelok meg, hanem szt nézik kéées lesz-e a vizsgázó önállóan vezetni.

A fékpóba is érdekes a vizsgán, több helyről hallottam, hogy buktatnak, ha a tanuló elfelejti, ugyanakkor vannak vizsgaközpontok, ahol a vizsgabiztos mondja, hogy " guruló fékpróba után indulhatunk" - ezzel indul a vezetés, a fékpróbát meg nem lehet elfelejteni, mert a vizsgabiztos most mondta...

A normális vizsgabiztos apróságokba nem köt bele, ha hiányérzete van rákérdezhet, pl ha a kötelező gépjármű ellenőrzés során kihagyott valamit a vizsgázó, de az sem ritka, hogy nem is kérik az ellenőrzést, vagy csak egy valaminek ellenőrzését kérik. A lényeg az, hogy forgalomban hogy reagál a vizsgázó.

2017. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,én tudom,hogy egy rendes vizsgabiztost kaptam. Amúgy szépen vezettem,az ő megítélése szerint hibapont nélkül. :)
2017. aug. 16. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én vizsgámon 4 okot tudok mondani, amiért megbuktathatott volna (egy jobbekzes kereszteződést éppenhogy észrevettem, oktató majdnem fékezett már), vasúti sínen előtt biciklist, lámpás kereszteződésben bent ragadtam, nem sikerült parkolnom. Az oktatom azt kérdezte utána, hogy lefizettem-e a vizsgabiztost, mert ő 5 perc után vágott volna ki mint macskát szarni. De nem fizettem le. Pedig ő hírhedten szigorú volt. Azóta eltelt 10 év, több mint százezer km-t levezettem balesetmentesen. Nem Tudom, hogy a vizsgán mi ütött belem.
2017. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez most attól függ. Ha adtál neki egy Deákot, akkor elnézte, ha nem adtál, akkor benézte :D
2017. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy fillért nem fizettem senkinek sem :)
2017. aug. 17. 11:23
 8/8 anonim válasza:

Bakker, ma volt a forgalmi vizsgám és még tegnap este láttam ezt a kérdést. Gondolkodtam is rajta, hogy ezt mégis hogy a francba lehet elfelejteni xd. Annyira alapnak tűnt, hiszen minden óra fékpróbával indult.

Láss csodát, ma nekem sikerül elindulnom fékpróba nélkül, a vizsgabiztos a kapuban szólt, hogy nem felejtettem el valamit? Rögtön eszembe jutott, szerencsére kedves volt és nem buktatott meg, csak 2 hibapontot kaptam érte.

Szóval nekem is sikerült fékpróba nélkül sikeres vizsgát tennem. Szerencsére még vannak rendes vizsgabiztosok, akik nem buktatnak meg minden apró hiba miatt.

2019. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!