Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy tudom megúszni a parkolás...

Hogy tudom megúszni a parkolást egyszeerűen és olcsón a Sziget fesztivál alatt?

Figyelt kérdés
Most megyünk haverokkal először autóval a Sziget feszt re, viszont csak 1 napra, a parkolást illetően az oldalon felsorolt lehetőségeket sokallom, és a segítségeteket kérem, ha tudtok egy tuti tippet relatívan olcsóbb parkolási díjjal mint 20 000 forint valahol a sziget közelében akkor légyszives irjátok le a kérdés alá, előre is köszönöm !
2017. aug. 10. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Kiviszed az autot pl God-re ott hagyod ingyen es bermentve, felulsz a fonatra, nem Vac fele hanem BP fele es Boldog vagy :)
2017. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A HÉV vonalán valahol északon lerakod a kocsit, a Bogdáni úttól kifelé már ingyenes a parkolás (sziget körnéykén nem lesz hely).

Hévvel visszazötyögsz a Filatorigát megállóig.

Ilyenkor a közeli Auchan parkolójában még lakóautóban is laknak hippik, persze ez nem legális, meg én a helyedben nem merném ott hagyni a kocsit éjszakára, elég rossz arcok vannak olyankor.

2017. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gulyás László18 válasza:
Ne parkolj és menj gyalog
2017. aug. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!