Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit szólsz a videóhoz?

Mit szólsz a videóhoz?

Figyelt kérdés
Az OMSZ kamerás autója vonulna...//igaz, hogy nem rohamkocsi, de attól nemártana elengedni... http://www.youtube.com/watch?v=26bP8vHaWmw
2010. máj. 11. 19:11
 1/7 anonim válasza:
100%
nem ártana elengedni? szerinted mit csinál a többi autós? egyébként a kamionok sem tudnak 90fokban oldalra haladni, kell egy kis táv hogy le tudjanak húzódni, amit úgy láttam mindenki megpróbált megtenni
2010. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kamionok ha nem állnának 2 centire egymástól, lehet sikerülne nekik jobban kihúzódni.
2010. máj. 11. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az igaz, de szerintem meg ha 2 méterre állnának egymástól, akkor meg a sor vége az M7-en állna Martonvásárnál. Szerintem az M0 a gáz, meg az, aki így tervezte.
2010. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
hogy lehettek ekkora gyökerek? 1 kamion szerinted hogy menjen félre? és persze ki a hülye? nem a személyautós hanem megint a kamion. Ülj be 1 kamionba és mutasd meg hogy kell!
2010. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
mentős meg akkora gyökér mint hat másik. Tolja a dudát mint állat akkor kinek lesz jó?
2010. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

15:18

Remélem ha hozzád megy , nem is fog szirénázni se

2010. máj. 12. 19:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát igen ez egy furcsa helyzet,de ha megnézitek van pár kamionos aki fél perc vijjogás után megy arébb és elötte nem indult meg a másik kamion.,hogy ezért tudott volna elörébb menni.

De mentős meg annyiban vétkes,nyilván tudta,hogy nem lehet haladni,de nyilván azért az veszélyes ha a szembejövö forgalomba kell menni,ezért célszerű a mentőhelikopter az MO-áson.Az az egész egy kalap sz'r.Látom most bővitik 3 sávra,vagy legyen leállósáv de azis évek szerintem ,mire elkészül

2010. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!