Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Örülsz a szmogriadó miatti...

Örülsz a szmogriadó miatti tiltásoknak?

Figyelt kérdés
Én tökre örülök, hogy kevesebb autó közlekedik. Majdnem olyan, mintha vasárnap lenne.
2017. jan. 24. 22:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Másképpen fogalmazva, örülsz, hogy olyan mértékű a környezetszennyezés, hogy az már károsítja az ott élők egészségét.
2017. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem, én annak örülök, hogy nincs dugó. Örülnék ha állandó lenne a tiltás, sőt annak is ha később egyre feljebb vinnék a határokat! Budapestnek jót tenne, most majdnem olyan, mint ha 20 évvel ezelőtt közlekednénk.
2017. jan. 24. 22:16
 3/20 anonim ***** válasza:
68%

Én ma voltam a fővárosba, és egyáltalán nem tűnt fel hogy kevesebb lenne mint eddig. Én két hetente járok fel vagy kedden vagy pénteken, mindig is ugyanolyan forgalom volt mint a mai napon, igaz hogy nagyon öreg autókat nem láttam, de volt azért jó néhány olyan autó ami tuti nem közlekedhetett volna.


Én autómmal nyugodtan mehettem, engem ez nem érintett, meg sajnos nekem muszáj volt autót használjak.

2017. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Minek örüljek, a xar levegőnek?! Amúgy egyáltalán nem tűnt fel a kevesebb kocsi.
2017. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

látom a kérdező sem lát az orránál tovább. itt Budán, fenn a hegyen sem az autók okádják a füstöt, hanem az okosba szerzett szén, vagy pozdorja...csak úgy dől a jobbmódúak kéményéből is a füst.


ennek örülni?...ezt már nem lehet minősíteni..


-ráadásul nálunk minden autó 09-es besorolású, mégis mi vagyunk az ilyenek szemében a közellenség.


ennyit a gondolkodásmódról.. Ráadásul pont annyit ér a szavazata, mint egy tudósé.

2017. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Most mutatták a tv-ben, hogy egy ember mennyi port lélegez be egy műszak alatt, ha a szabadban dolgozik. A mérést olyan helyen végezték, ahol mindennel tüzelnek, csak gázzal nem.
2017. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Lehet velem van a baj, de én voltam Budapesten most, és semmit nem érzek a levegőn :)
2017. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

1, 4, 5, Szövegértés?


Akárhogy olvasgatom a kérdést, nem az van írva, hogy "örülsz-e a szmognak/szmogriadónak", hanem az, hogy örülsz-e a tiltásoknak. Vagyis, hogy a szar (és nem xar, ahogy valamelyik írta) talicskák nem közlekedhetnek. Valamint, hogy kevesebb a dugó.

2017. jan. 24. 23:52
 9/20 A kérdező kommentje:

#4: Nekem feltűnt, hogy a belvárosban nem kellett 3 kört mennem egy parkolóért. Sőt már olyan is ritkán volt, hogy végig tudtam menni a délutáni csúcsban egy lámpaváltással a Szentendrei úton. Befelé reggel az Üllői út és a Könyves K. krt. szinte kongott az ürességtől.


Én örülnék ha így maradna, és aztán mondjuk két évente emelnék a szintet: 2019-től legalább 05, 2021-től legalább 06 besorolású hajthat be a városokba. Nemcsak Budapestre, hanem az összes nagyvárosba.

2017. jan. 24. 23:57
 10/20 anonim ***** válasza:

en orulok


2 hete nagyfatert hoztam fel videkrol a dozsa gyorgy uti honvrd korhazba, alig talaltunk parkolot, majd jo messze volt csak, vagy fel ora volt vele az ut, bottal jar


ma is jottunk, boven volt parkolo, a bejarattal kozvetlenul szemben is!


mindezt ugy h 2 hete 11re jottunk, most meg reggel fel9re

2017. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!