Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen cipőben a legjobb vezetni?

Milyen cipőben a legjobb vezetni?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, most csinálom a jogosítványt. Legutóbb más cipővel mentem vezetni és máshogy éreztem a pedálokat. Van valami tipp, hogy milyen fajta cipőben a legjobb? Nyilván az életben mindenben kell tudni vezetni, de érdekelne, mert akkor a vizsgáig a lehető legjobb megoldást választom!

2016. szept. 1. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem papucsban. Hanem ami "rendesen rajta van a lábadon". Valami sportcipő. De ne legyen vastag a talpa. Érezd benne a pedált.
2016. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 veterán vas ***** válasza:
100%

Amúgy is jó idő van, viselj egy könnyű kis vászoncipőt, aminek vékony és puha a talpa.

Ha utcára mást veszel föl, akkor hordj magaddal a vezetéshez, egy párszáz forintos tornacipőt. Kis helyen elfér, és mindig ugyan azt az érzést adja.

Lehet, hogy még az oktató is jó néven veszi. ;)

2016. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sportcipő vált be, ilyen kis könnyű, stabil, minimálisan emelt sarokrész, puhább, vékony talpú ,Decathlonba vettem 3000Ft-ért kb, tépőzáras ugyan de vezetéshez megfelel! A lényeg hogy tökéletesen illeszkedjen a lábadra a cipő, érezd a pedálokat, ne legyen vastag a talpa, ne legyen az hogy a cipőben mozog a lábad, "levegős", ne csússzon a talpa se.Az oktató kérte is első alkalommal hogy a vizsgáig egy fajta cipőm legyen!
2016. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a lényeg az egészben, hogy minél vékonyabb legyen a talpa, az a legjobb a vezetéshez.
2016. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Megszokás kérdése. Én elvezetek bármiben és anélkül is, de nem szeretek se papucsban, se mezítláb vezetni. Magassarkút azért még nem próbáltam ;) Sportcipő egyértelműen a legkényelmesebb nekem is.
2016. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor tanultam direkt vettem egy vékony talpú tornacipőt. Most így nyáron mindenhova papucsban megyek és mezítláb vezetek. Jobb mint cipőben.
2016. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Bugatti, egy szintén ilyen márkájút kocsit.
2016. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
82%

Férfi vagy nő vagy?

Ha nő platformos cipőben sose vezess

2016. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem a vizsga előtti utolsó 2 alkalmon cseréltem cipőt, mert már olyan hideg volt, hogy már nem bírtam amiben addig jártam (vékony puha-talpú). Hát kb. mintha más autót vezettem volna, nem éreztem a pedálokat, rángattam a kuplungot, erősen fékeztem... vizsgáig pont megszoktam szerencsére, de furcsa volt. Mostmár bármiben elvezetek, pár perc alatt rááll az ember lába, de kezdőként én is azt ajánlom, hogy válassz ki egy kényelmes vékonytalpú cipőt, és hidegebb időkben is vidd magaddal, mint váltócipő.
2016. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem a sportcipő a legjobb, mert annak mindenhol van tartása, a talpa sem hajlik annyira, mint pl egy tornacipőnek....


Én "jól kitaposott" sportcipőben kezdtem.... Ha bele jössz, mindegy lesz, hogy miben ülsz autóba, nekem már most az újban (aminek még vastagabb a talpa) is olyan jól megy a pedál kezelése, mint egy papucsban.

(13 órát vezettem eddig)

2016. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!