Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vezetési karton?

Sivatagi1996 kérdése:

Vezetési karton?

Figyelt kérdés

Augusztus elsején(Hétfő) volt a KRESZ vizsgám sikerült is 74/75 és a vizsgabiztos elmondta, hogy csak alá kell írni egy lapot, és az autósiskolát 1-2 munkanapon belül elektronikus úton tájékoztatják, és megkezdhetjük a gyakorlati tanfolyamot. Azóta nem érkezett telefon az autósiskolától, pénteken bementem és azt mondták várjak amíg a kartonom hitelesítése folyik. Később az oktatót is felhívtam, hogy megkapta-e a kartont de aztmondta nem - hív ha megkapja. Kereken egy hét telt el azóta. Normális hogy ennyi időt vesz igénybe nyáron, vagy esetleg elkeveredhetett? (1-2 nap nem egyenlő egy teljes héttel)


Köszi előre is



2016. aug. 8. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Vizsgán nekem is azt mondták, hogy 1-2 nap és kezdhetünk. Oktatóm viszont azt mondta, hogy 1-2 hét kell. Mint kiderült, le akarta vizsgáztatni a vége felé járó tanulóit, mielőtt a kezdőkkel kezdi az oktatást.
2016. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem anno KRESZ vizsga után több mint egy hónapot kellett várnom, igaz én nem ugyanabban a városban vezettem, ahol a KRESZ tanfolyamot csináltam. Így az áthelyezéssel sok idő elment. Viszont nyáron biztos minden lassabban zajlik, ugyanis a legtöbben ekkora akarnak jogosítványt csinálni. Várj még egy hetet, ha nem jön semmi hír, akkor szólj vissza nekik megint. Nem hinném hogy elkeveredett volna, csupán még biztosan elfoglalt az oktatód.
2016. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyáron megrohamozzák a sulisok az autós iskolákat, ezért lehetséges, hogy még várnod kell, eléggé le vannak terhelve mindenhol.

Én az 1-2 nap helyett, biztosra menve, 2 teljes héttel a vizsga után mentem az autós iskolába. Meg is lett addigra az igazolás.

2016. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!