Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Wabere's megszoktak engedni...

Radish kérdése:

Wabere's megszoktak engedni hogy kamiont válasz?

Figyelt kérdés
Nem annyira lényeges ez számomra csak felmerült bennem a kérdés hátha megengedik hogy a márkák között valogass. :) Új ként van esélyed hogy újabb kamionra kerülj?

2016. júl. 27. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Megvan az esély rá, hogy újat kapj. Bár az ujoncoknak előbb bizonyítaniuk kell. Ha letettél valamit az asztalra, pontosan, káresemény nélkül dolgozol, akkor előbb utóbb választhatsz autót. Én 12 évet húztam le a cégnél. Minden évben új autóba ülhettem.
2016. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem jó az új kocsi. Én már 2005 - ben eljöttem a társulattól, nem tudom ma hogy működik a bérezés, de ha számít a fogyasztás - kétlem, hogy ne számítana - akkor nem akarsz te új kocsit.


Egy 2 - 3 éves kocsi a legjobb, teljesítményben, fogyasztásban. A tökömnek kéne évente új, az szívás.

2016. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kérdés mi az új. Én 3 hónap kezdőkénti vezetés után (úgy hogy az 2. hónapban összetörtem egy volvot de azért mert belémjöttek) egy euro6-os 2 éves dafba ülhettem bele, ez azért elég "új" masina.


Mondjuk én váltóztam, nem volt választás ott, ami szabad autó volt arra raktak rá.


És miért lenne szívás az új autó? Minden autó ahogy öregszik úgy eszik többet, miről beszélsz lol? Örülnél te ilyen új autónak, a 4-5 éveseknek már fülük-farkuk lóg, örülhetsz ha a klíma hiba nélkül megy

2016. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Minden autó ahogy öregszik úgy eszik többet, miről beszélsz lol?"


Nagy eszed van. Egy ekkora motornak kell 50 - 70 ezer km mire hozza a normát - ha egyáltalán. Addig a gatyád levonják a Waberer's - bár emlékeim régiek, de kétlem, hogy Róbert bácsi ingyenkonyhájává változott volna társaság az elmúlt években.


"Örülnél te ilyen új autónak"


Számtalan új kocsim volt már. Volvo, Merci, DAF. Nagy ügy.


"a 4-5 éveseknek már fülük-farkuk lóg"


A legjobb egy jól karbantartott 4 - 5 éves. Jelenleg 9 éves DAF - on ülök - na az tényleg elég vacak már, de napi nettó 80 euróért elviselem. Jövő hónapban kapok vadonatúj Mercit - majd meglátjuk, hogy muzsikál.

2016. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azt az 50 ezer km-t pár hónap alatt megjárják a wabererses autók, és olyan ott, hogy jól karbantartott nem nagyon van. Volt hogy olyan profin volt megcsinálva a belső világítás, hogy csak akkor világított ha kinyitottam az ajtót, becsukott állapotban sehogy sem akart világítani, pedig vagy 4 fajta kapcsolót nyomkodtam össze vissza.


"A gatyád rámegy" hát az biztos nem, mert már az alapbér + napidíj 300 körül van :D és hiába az üzemanyagnorma, azt ritkán kapod meg még ha repülne is az autó akkor se

2016. júl. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egy két nagy undorító pofon és eredj amit adnak! Most voltam ott 2 hónapja a legpatkanyabb cèg!
2017. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!