Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 5 LE suzuki csónakmotort...

5 LE suzuki csónakmotort szeretnék erőssebbé tenni. HOGYAN?

Figyelt kérdés
Egy motorcsónak motort, ami 5 LE suzuki 4 ütemű, szeretnék megbuheráltatni, hogy erössebb legyen. Győri vagyok.20 ezret szánok rá. Ha valakit érdekel szóljon vagy ingyér adjon tanácsot. köszi
2010. ápr. 11. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megtudod, írd le itt, nagyon fogjuk várni a húszezer forintos magyar csodát.
2010. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kár csufolodni, ha semennyit se értesz hozzá. TÉNY: nekem van motorcsonakom, amitvel azt csinálok amit akarok, ki van fizetve. Rólad azt lehet tudni, hogy azt hiszed, hogy azért van nekem 5 lóerős mocim, mert nincs pénzem nagyobbra, ami azt mutatja, hogy tudatlan vagy. Semmi eszed sincs és köpködöl
2010. ápr. 15. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem érted a lényeget kedves kérdező. Egy motort fel lehet piszkálni, és persze ez pénzbe kerül. De tedd a szíved a kezedre, egy 5 LE teljesítményű motort szerinted mennyire lehet felpiszkálni? Ha már 6 LE re sikerülne is, jelentősen nem menne gyorsabban a csónakod se, a motort meg valószínűleg csak hamarabb elhasználódna (ez már 20% teljesítménynövelés pedig!). Egész egyszerűen nem éri meg (de nem is nagyon van rá mód, nem nagyon van tartalék ezekben a motorokban).


Ha engem kérdezel a legegyszerűbb megoldás az, ha valamelyik használt csónakmotor-kereskedőhöz bemész, és ráfizetve azt a 20 ezret talán hozzá tudnál jutni kicsit erősebb példányhoz is. Ha meg a vizsgakötelessége miatt akarod az egészet, akkor szerintem mondj le a "picit nagyobb" teljsítményről, Jelentősebb sebességnövekedést úgysem tudsz elérni akkor sem, ha az utolsó tizedlóerőket is kipréseled abból a szerencsétlen motorból.


maci

2010. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem kell az a tanárbácsis szöveg...
2010. ápr. 17. 09:56
 5/7 anonim ***** válasza:

T emekkora kretén állat vagy :DD


maci jól mondta, semmi értelme.


Most ha nagyonnagyon felhúzod az lenne kb 20 ezer lenne 8 lóerős és 3 hónapot se bírna.

De látom te okos vagy meg pénzed is van, ok csináld -.-'

2010. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
baromálaatok! Én magam autóvillamossági műsuerész mester vagyok. Nem cukrász here mind ti. van olyan, hogy a 4-5-6 lóerős mocik abban különböznek, az a folytást ami cserélhető és kivehető, milyen szintre butítja a motort. erre gondoltam, hogy aki ilyemben jártas az válaszoljon és nem ilyen fertőzött csökevények mint ti
2010. ápr. 18. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A kérdésed és stílusod "azt mutatja, hogy tudatlan vagy. Semmi eszed sincs és köpködöl", illetve, hogy te magad "baromálaat" mellette pedig "autóvillamossági műsuerész mester vagy". A "fertőzött csökevény" mivoltod erre csak ráadás. Míg a csónakmotoroknál "az a folytás cserélhető és kivehető" ami "butítja a motort", nálad sajnos az értelmedre ható fojtás permanens.

Különben pedig lehet, hogy csak szeretnél "műsuerész mester" lenni és valójában "cukrász here" vagy, mert egy mesternek, aki tudja, hogy van fojtás, tudnia kéne azt is, hol, ha már ekkora "baromálaat".


Véletlen pont egy csónakmotor szervizes reklámanyagát szerkesztettem a múlt hétvégén, aki mellesleg suzuki motoros powerboat-tal versenyez, ha leszel kedves a stílusodon finomítani, a másokra adott minősítéseidért elnézést kérni, esetleg megadom a telefonszámait.

2010. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!