Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Waberer's kezdő sofőr?!

Waberer's kezdő sofőr?!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Eddig nem láttam konkrét választ ezért szeretném megtudni, én teljesen önerőből csinálom a jogsit gki-t mindent!Ha így jelentkezek kezdő sofőrnek a Waberer's-hez akkor is kell valami szerződést aláírnom, hogyha esetleg 1-2 hónap után felmondok tartozok valamiféle pénz visszafizetéssel vagy bármivel?Köszönöm!
2016. ápr. 27. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
""Waberershez
2016. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#10

Én is keresgéltem ausztriában. De 1500 eurot adtak volna 3/1 hétre ami lehet hogy nem rossz de én keveseltem.

Ha a barátod kap legalább 2000-et akkor megírnád a cég nevét meg várost? Köszi.

2016. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%
De most komolyan, sokan csak azért mennek a waberershez, mert nem akarnak külföldre menni... De úgyis oda mész meló közben, akkor nem mindegy, hogy magyarországon veszed fel a kamiont havonta egyszer, vagy párszáz km-el arrébb? Lustaságból 2-400 vagy többel kevesebbet keresni... Nem tudon felfogni ezt a waberers mániát...
2016. ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
Javaslom: https://www.youtube.com/watch?v=ZzCT7yTeCPc --keresgélj, még munka címeket, tanácsokat is ad! Én szeretem lehet tanúlni is...
2016. ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%
Azért ilyen felkapott a Waberers, mert nem minden cég alkalmaz ám kezdőket, ők meg kimondottan erre mennek rá. Jó meg is van a hátránya, mert törik is a kamionokat a fiatalok rendesen (múlt héten is meghalt egy 22 éves srác az M0-án), de valahol el kell kezdenie mindenkinek. Amúgy ha már st22lacikát belinkelték akkor nézzétek Kótai Zoli bácsit is, az volt napocskás és az egyik videójában beszél is erről, hogy miért érdemes vagy miért nem magyar cégnél tekergetni a kormányt.
2016. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!

Nem kimondottan Wabis akarok lenni, megpróbálkozok itt helyben gyakorlat szerzés miatt, később természetesen külföld a cél.Itt-ott olvastam ezt a visszafizetés dolgot és nem találtam konkrétumot de ha nem lesz más el kel kezdeni valahol...

2016. ápr. 28. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!