Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Waberer's kezdő sofőr?!

Waberer's kezdő sofőr?!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Eddig nem láttam konkrét választ ezért szeretném megtudni, én teljesen önerőből csinálom a jogsit gki-t mindent!Ha így jelentkezek kezdő sofőrnek a Waberer's-hez akkor is kell valami szerződést aláírnom, hogyha esetleg 1-2 hónap után felmondok tartozok valamiféle pénz visszafizetéssel vagy bármivel?Köszönöm!
2016. ápr. 27. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem, az első 3 hónapban bármilyen indokkal felmondhatsz, később viszont mint minden más melóhelyen meg kell indokolni.
2016. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell! Voltam ott! Javaslom ne menj!
2016. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

#1

Megindokolni nem kell. Csak letölteni a felmondási időt.

2016. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%

#2

Írsz róla, hogy mi volt a gond?

2016. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2016. ápr. 27. 21:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Gondolom kevés fizu sok munka.
2016. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gondolom ezt a "6000 ingyen jogsi" miatt kérdezed. Szerintem ezektől függetlenül még mehetsz oda úgy mint eddig, de pont e miatt a sok támogatott miatt fogsz nehezebben bekerülni. Én is most csinálom önerőböl, de nem gondolkodom Waberer's-ben.
2016. ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha képes vagy önerőből megcsinálni, akkor már ne csessz ki magaddal annyira, hogy egy multi céghez mész rabszolgának... minimális nyelvtudás és az osztrákoknál találsz értelmes cégeket...
2016. ápr. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
#4-nek kevés pénz, 5-6 hétig kint ...
2016. ápr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

Haverom kezdő sofőrként, ANGOL nyelvtudással abból is annyival, amit world of warcrafton meg LOL on szedett fel, tehát semmi nyelvvizsga vagy ilyesmi, németül egyáltalán nem tud egy szót sem, az osztrákomnál 2 hét netes keresgéléssel talált pár szóbajövő céget, aztán írt jelentkezési lapokat angolul, 2 cégtől behívták pofa vizitre aztán az egyik alkalmazta is... Főleg ausztria, Németország, olaszország, francia közt mozgolódik 3+1 hetes beosztással...

És ha úgyis kamionozol és 2-3 hétig úton vagy, akkor az se lehet indok, hogy messze van... Beülsz a kocsidba, aztán kimész leparkolsz, felveszed a melót 3 hét múlva meg hazavezetsz... Az a pár óra + kocsikázás nem oszt nem szoroz..

Találkoztam nem egy olyan barommal, aki csak azért ment a hülye eaberershez, mert az itt van a városban és azt mondja, nem tud elmenni dolgozni messzire... 3 hetente egyszer?...

2016. ápr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!