Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kecskemét környékén 3 műszakho...

Kecskemét környékén 3 műszakhoz igazodó gépjármű vezető oktatót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
B kategóriás jogosítványt szeretnék.Meg van a KRESZ vizsgám, az egészségügyi vizsgám, 30 órát levezettem. Különórákat kéne vennem, de a mostani oktatóm egy bu.....kó. Megjártam a poklot hogy idáig eljussak. KRESZ után két és fél hónapot vártam oktatóra. Aztán kaptam egyet aki a műszakomhoz tudott igazodni, viszont semmit nem tanított. egyből forgalomba vitt és nem is tudtam vezetni. Aztán 10 perc vezetés fél óra kávézgatás követte én meg vártam, így ment el heti egy alkalommal 2 óra. Kértem másikat. Aki eleinte normális volt. Vitt tanpályára is. Aztán bezazult. Csinált nekem egy balesetet.(Az út legforgalmasabb részén beletaposott a fékbe , de közbe látta magunk mögött szerencsétlen motorost.) Ordítozik, állandóan fékezget .Egyszer elegem lett és megmondtam neki kerek perec hagyja abba mert ebből volt a baleset is. Erre majdnem ott hagyott a puszta közepén. Nagy nehezen kikönyörögtem vigyen vissza a városba. Visszavitt elköszöntünk, azóta nem hívott. Idestova több mint 2 hónapja. Elegem van. Szorít az idő és kéne egy normális, kulturált oktató. Tud valaki segíteni?

#Normális oktatót
2016. márc. 29. 18:41
 1/6 anonim válasza:
úúúristen... meg lehet kérdezni hogy ezeket az oktatók melyik iskolánál tanítottak? a füredivel nekem semmi bajom nem volt, sőt!
2016. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen. K.O. autósiskola (Kecskemét)
2016. márc. 29. 19:16
 3/6 A kérdező kommentje:

És a füredinél hogy kapok másik oktatót? Bemegyek,leadom a papírokat azt kapok és ennyi?

Milyen időkben érnek rá az oktatók? Mert 3 műszakban dolgozok. A mostani oktatóm pl. csak 5-ig dolgozott. na most éjszakai műszak után adott nekem a nap közepére időpontot ,hiába mondtam neki hogy később ne délben azt mondta nem ér rá. Csak ezért kérdem!(előre is köszi)

2016. márc. 29. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
O.o Nem semmi.
2016. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én is füredit ajánlom.
2016. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Füredivel az a baj hogy sokat kell várni. Kresz után 7 hónapot vártam mire kaptam oktatót.

Nevetséges. Ja és egy bunkó barom volt.

Heti 1 órákat vezettünk. Kb fél évig elhúzodott. De meglett a vizsga. Azóta már vezetek 1 éve hiba nélkül.

2016. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!