Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Amióta van autód, te is...

Amióta van autód, te is elkényelmesedtél?

Figyelt kérdés

Én elsősorban a munkába járás miatt vettem.

Az autó segítségével nagyon sok időt megspórol az ember és még kényelmesebb is.


Viszont én magamon észrevettem, hogy elkényelmesedtem miatta.


Itthon,megcsináltattuk a kaput automatára.

Egy gombnyomása kinyílik, nem kell kiszállni, meg szeles időbe sem kell rá külön ügyelni.


Sokszor a közeli boltba is autóval megyek, pedig tényleg nincs messze.



2016. febr. 4. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Én azért nem annyira mint te :D

A faluban akkor használom ha hideg van, esik az eső vagy viszek valamit amit máshogy nehéz lenne elvinni.

A közeli városba mindig autóval megyek be. Volt hogy valakivel megbeszéltem hogy bemegyek busszal és kicsit iszogatunk(alkoholt) de végülis inkább autóval mentem és lemondtam az ivásról.

A kaput kézzel nyitjuk, csukjuk, de ha vannak itthon többen is akkor volt hogy be se csuktam magam után.

Nyáron viszont van hogy több mint 1 hétig bele se ülök az autóba mert jó idő van és tudom használni a robogómat.

2016. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én suliba megyek autóval, igen nagyon lusta lettem híztam is, pedig anno úgy volt, hogy ha lesz jogsim akkor konditerembe is gyorsabban tudok menni és tovább is tudok maradni, nem jött össze. :(
2016. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:

Ez szerintem alap dolog. Én is elkényelmesedtem. Nem elég hogy felsorolod az előnyeit, de vezetni is nagyon szeretek. Mondanám hogy bármennyit és bárhová, de 1800km után 2 napra azért szívesen mellékeltem a használatát.


Én is mindenhová autóval mennék ha nem lenne ilyen borzasztó Londonban parkolni. Azóta újra megtanultam sétálni, ami egyébként nem is olyan rossz,bár hiányzik hogy a mélyláda rezegtesse a tükröket napszemcsiben és nyitott napfénytetővel. Ilyen is lesz hamarosan :)

2016. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Néhány kényelmes előny: nem kell buszra várni, nem kell a telefingott buszban szorongani, nem kell az utcán kerülgetni a sok kutyaszart, nem kell cipekedni, és az automata kapu jóvoltából köszönni sem kell a szomszédoknak...egyből begurulok a lakásba.
2016. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én még az utcában lévő kisboltba is kocsival járok, mert félek a kóbor kutyáktól,de főleg a nemzetiségiektől meg a fiatal suhancoktól.
2016. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, mig meg nem vettem gyalogoltam napi 2*2,5km et soha semmit nem tudtam elintézni boltbe se volt kedvem menni... Mióta van autóm naponta vásárolok amit megkivánok szóval duplán költséges, heti egy gyalog megyek munkába napot terveztem de mindig elmarad :))
2016. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!