Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha tegnap a postán feladtak...

Ha tegnap a postán feladtak nekem sima levélként egy mobiltelefont az kb hány nap múlva kapom meg?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%

Semmikor!

Mert a postán bevizsgáltak és mivel azt hitték hogy bomba a tűzszerészek megsemmisítették!

2010. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon nagy szerencse kell hogy te megkapd sima levél ként a mobilt, ha oda ér az legfeljebb 2 nap. Az ilyen dolgokat ajálva szokták feladni, ha netán elkeveredik akkor tudtok érdeklödni utána.
2010. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

A Posta már évek óta nem kézbesíti a "közönségesen" feladott leveleket, legyen az bármilyen!!!!

Telefonodnak lőttek! Igazolni sem tudja a FA, hogy feladta, így rögtön lenyúlják a postai melósok :)

2010. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezzel nem értek egyet!

Mi most várunk babát, és nagyon sok dolgot rendeltünk már bizonyos aukciós portálokról sima levélként, és egytől egyig mind megérkezett maximum 3 napon belül.

Voltak közte elég drága dolgok is, tehát nem kell leírni a postát, mert ott is dolgoznak becsületes emberek! 3 napon belül megkapod.

2010. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A postánál SEMMI nem biztos. Nekem volt már, hogy veszett el végleg sima és ajánlott levelem. Volt, hogy 2 hét alatt érkezett meg egy levél. És volt, hogy egy elsőbbségis csomagot 1 hónap múlva nyomtak a kezembe. De olyan is volt, hogy másnapra itt volt a sima posta is.
2010. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

"Mi most várunk babát"

Ahogy elkezdtem olvasni azt gondoltam, hogy postán jön :)

Magyarországon belül általában 1 héten belül megérkezik. De telefont levélként feladni nagy hiba. Semmi felelősséget nem vállal a posta ha összetörik, eltűnik, tönkremegy, nyakig vízbe kerül, stb.

2010. márc. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

Még akkor is ellopják, ha ajánlott a levél, hát még ha sima!

Ezt buktad.

2010. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
mi az hogy mobiltelefont sima levélként? vesszek meg ha értem!
2010. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt elég sok sima feladásból eredő eltűnés, így nem ajánlom ezt a feladási módot. Legalább ajánlott, de biztos lehetsz abban, hogy nyomon követheted a küldemény útját: erre nem szabad sajnálni a pár 100 Ft-ot. Nincs rizikó, viszont ha sima küldeményként elveszik, akkor egyrészt rossz, mert a vásárló nem hiszi el, hogy feladtad, másrészt a kifizetett termék árát visszaköveteli, vagy rendőrségi feljelentést tesz csalás gyanúja miatt! Ezzel vigyázni kell! (Sajnos volt már szerencsém ilyenhez!)
2010. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem veszitek észre, hogy szivat csak?:))
2010. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!