Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mozgóképek a KRESZ vizsgán....

Mozgóképek a KRESZ vizsgán. Vélemények?

Figyelt kérdés

"A jogosítványszerzéshez kapcsolódó egyéb változás, hogy 2016 januárjától a KRESZ-vizsgán megjelennek a mozgóképes kérdések is, amelyek nemcsak egy kiragadott pillanatot, hanem egy forgalmi szituációt mutatnak be, ezzel támogatva a helyes válaszadást, a hatékonyabb tanulást."


Kíváncsi vagyok, akik most tanulják a KRESZ-t, találkoztak már ilyen mozgóképes KRESZ kérdéssel?

Érdekesnek, jó ötletnek vélem, bár a vizsgázok bizonyára nehezítésként élik meg, vannak valahol ilyen mozgóképes kérdések fönt a neten?



2015. dec. 10. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg bekaphatják az összes micsodámat... Újabban minden évben nehezítik, egyfolytában úgy kérdések, sehol sincs gyakorló program, a szakoe-n volt egy aktuális vizsgakérdés program, hát persze hogy levették, adtak pendriveon egy 1 éves vizsgakérdés sorozatot válaszokkal és nesze hülye gyerek tanulj... A 400 oldalas kresz könyvet meg majd tanulja meg kívülről akinek 2 anyja van.


Most megyek én is januárban vizsgázni, hát remek lesz hogy ismét változtattak :) Remélem olyan szintű lesz mint a pávos foson hogy memorizáld és még válaszolj is kérdésekre


Ez már a pénzről szól, direkt nehezítik hogy bukj meg és fizess pótvizsgát.

2015. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Furcsállanám, ha a vizsgázók a vizsgákon találkoznának először ilyen típusú (mozgóképes) kérdésekkel.

A KRESZ elméleti vizsga nem egy bonyolult felmérő, pontosan azért voltak a szigorítások, mert sokan nem is törekedtek a szabályok megtanulására, egyszerűen bemagolták a válaszokat a kérdésekre, az arra vonatkozó szabály ismerete nélkül.


Egy mozgóképes forgalmi helyzet még rutinos vezetőknek is lehet feladvány, ha vizsga-szigorral kell megválaszolni, pl. egy elsőbbségi helyzetet, ezért is érdekelne, milyen kérdésekről lesz szó.


Az elméleti vizsgán nem cél a buktatás, akkor kell vizsgára jelentkezni, amikor már az biztosan sikerül is a tanulónak - s ez a különböző teszteken jól mérhető volt.

2015. dec. 15. 19:23
 3/7 anonim válasza:
Véleményem szerint nem lesz túl nagy behatása a vizsgázókra. A szokásos látszatintézkedések egyike, hogy elhiggyük mennyire sokat fejlődött az oktatás. Nálunk is próbálkoztak hasonlóval, de szerintem semmi különbség nem volt a mozgóképes és a sima feladat között. A Kresz könyvet a vizsgázók nagy része ki se nyitja, aki pedig a Kreszen bukik el ott nem a mozgóképes feladat lesz a probléma. A hiányosságok pedig úgyis az oktató által feltett villámkérdések által lesznek bepótolva.
2015. dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2015. dec. 18. 17:37
 5/7 anonim válasza:

Én egyetértek ezzel a mozgóképes kérdéssel, Valóban jól bemutatja a helyzetet egy-egy rövid jelenet. Csak azt nem értem ebbe az egészbe, hogy mia viharért nem lehet az animáció mellé, a gyakorló programban a kérdés mellé megadni válaszlehetőségeket.


Amúgy nem először mgyek vizsgázni, de remélem most végre sikerül.

2016. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
voltál vizsgázni ? ha igen milyen volt? hogy sikerült ?
2016. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még nem voltam vizsgázni, jövő héten megyek. Ismerősöm aki már volt, azt mondta ismerős kérdések voltak mint az edukreszen.
2016. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!