Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most kaptam jogsit . Félek...

Most kaptam jogsit . Félek mégis vezetni:S. Mással is volt ilyen friss jogsival?

Figyelt kérdés

Pl mivan ha elbambulok, vagy fék helyett gázra lépek ?:O nem vok ilyen nyomi h ilyeneket csináljak de mivan ha mégis?:S...Vagy ha vkinek elfelejtem megadni az elsöbbséget?:S

nem akarok balesetet okozni :/...

amugy 2.ra mentem át forgalmin és lány vagyok, ha ez számit vmit....


2010. márc. 19. 19:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Szia! Ha van lehetőséged akkor menj el gyakorlópályára vagy valami elhagyatott forgalom nélküli helyre gyakorolni mert ez csak rutin és önbizalom kérdése! Sok sikert!
2010. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
A rutin vizsgán volt ilyen???Gondolom nem...különben nem kaptál volna jogsit. Szóval ilyen hülyeségektől ne félj.BÁTORSÁG!!!
2010. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát azt gondoltam h. lány vagy :-)

Sztem sok lány fél a gyorsan mozgó izéktől a közúton.Mondjuk kamion. Sztem ha téll nagyon súlyos (h. félsz : ezt csak te érzed.) beszélj az oktatóddal h. adjon még pár órát.Kifizeted és kerülgettek erre-arra.Vagy apudnak ha megvan a jogsija beül melléd megragadja a crazyféket (Kéziféket) és mentek. Gyakorolnod kell azt annyi.Max 1 hónap és belejösz

2010. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
67%

Figyu orvosolható a dolog.Kimész egy pár órára gyakorolni olyan helyre ahol nincs szinte forgalom és belejössz gyorsan ráérzel a dolgokra nem kell parázni jön majd magától.Csak nyugi és gyakorolj.

Nekem nincs jogsim de az nem az jelenti hogy még nem vezettem autót,motort stb stb.

Ha nekem megy minden előzetes gyakorlat nélkül akkor neked is fog.

Amugy amikor legelsőnek ültem autóba én is paráztam egy picit.Ugy kapaszkodtam a kormányba mint egy kisgyerek az anyjába.De lementem egy 10-12 km-t és aztán semmi megszünt ez a szorongás.Szóval csak hajrá én drukkolok neked:)

2010. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
67%
Semmi baj majd bele jössz . Hogy ha retegni fogsz továbbra is akkor mért csináltattál jogsit . Ha félsz egy kicsit probáld meg az útcátokban vagy valami gyakorló pályán :D GYAKORLAT TESZI A MESTERT nem felejtsd el :D ne félj tőle fogd fel mint egy jó dolgot és ha azon gondolkodsz hogy balesetet okozol netán megsérülnél kocsiba vagy meghalnál ami ne következzen be akkor gondold azt hogy ez a lakásodban vagy az útcán is megtörténhet ennyi erővel nem lenne érdemes felkelni ha mindenki ettől félnének hogy valahol balesete lesz de az ágyban is érhet :P Önbizalom ! :D Nyugi belejössz ne retegj sok síkert !
2010. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte tényleg kell hozzá egy kis bátorság is, na meg ésszerű tervezés. Tehát gyakorloni a frissen szerzett tudást először késő délután/esténként érdemes, amikor gyér a forgalom. Ha ez már megy, akkor vezethetsz forgalmasabb időszakban is. Ha messzebb utazol, akkor eleinte legyen melletted valaki, aki rutinos, ismeri az utat. Idővel meglátod, kialakul és egyre inkább önállósodsz.

Az öreg rókák szerint min. 2 év, amíg megszerzi az ember az alapvető rutint, és ezt én is alátámasztom:)

2010. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan 4éve félek vezetni,pedig állítólag van érzékem hozzá. Elfelejtettem a kreszt
2010. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Én nem vezetek, amióta van jogsim. Tartok tőle kicsit, de nem is volt rá szükség eddig.

Amúgy nekem olyan is volt, hogy az oktató bambult el, és lépett rá a gázra, úgyhogy ott volt egy kis izgalom pár másodpercre... Talán ez is közrejátszik. :D

2010. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

utolsó...akkor te jobb lenne ha kocsiba se ülnél soha de soha.

Kérdező...neked meg nyugi.Nem kell egyből a Budapesten a belvárosban nyomni.Elhagyatott helyen hogy megszokd a másik autót,aztán meglátod folyamatosan lazulsz,aztán már rutin lesz az egész.

Kicsit én is féltem,de nem ennyire drámaian.NEkem a mániám egy kendő volt és ha nem volt nálam nem voltam hajlandó vezetni,mert féltem hogy akkor valami bajom lesz.Ez kb fél évig volt.Most két éve van jogsim és nagyjából vezetés közben pihenem ki magam.

2010. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Innentől felejtsd el amit tanultál, és figyelj a lámpákra, a többihez meg tanulj meg alkalmazkodni, mást úgyse nagyon tehetsz..
2010. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!